Zola izle

Zola
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Zola izle
Janicza Bravo'nun yönettiği Zola filminde iki kadın farklı hayatlar yaşıyor, ortak bir amaç için buluşuyor, daha fazla para kazanıyor, samimi ve samimi dostluklar kuruyor. Birlikte girdikleri bu işten çok para kazanacağını düşünen iki kadın, beklenmedik zamanlarda risk altındadır. Filmin ana karakteri Zora, yarı zamanlı garson olarak çalışan bir kadındır. Bir gün bir restorana gelen bir misafirle ilgilenen Zora, normal bir misafirden farklı bir kadınla tanışır. Zora'ya aşina olmayan bu kadın, hayatını kökten değiştirecek umutlarıyla doludur ama ona tehlikeli önerilerde bulunacaktır. Zora'nın restoranına gelen ve onunla tanışan Stephanie striptizcidir. Filmde ana karakterden sonra en önemli rolü oynayan Stephanie'nin karakterini Riley Keough canlandırıyor. Zora bu garsonluk işini yaparken pek mutlu olmayan ve Zora'nın daha fazla ödeyeceğini sanmıyorum, Stephanie Zora'ya çalıştığı kulüpte onunla dans etmesini önerir. Zora'yı bu işin garsonluktan daha fazla para kazandırdığına ikna etmek isteyen Stephanie, sonunda Zora'nın işi için onay aldı. Zora'yı o gece çalıştığı kulübe götüren Stephanie, ertesi gün daha büyük bir teklifle Zora'ya gelecek.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Mehmet Han, 2 dakika önce
Dragon Fury filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. Fantasti filmlerini çok seviyorum. Hiç bekleme play düğmesine bas pişman olmayacaksın.
Uğur Ali, 3 dakika önce
ilk 10 dakka durağan geçiyor sonra açılıyor.
Hikmet Nazlı, 6 dakika önce
Limbo – Araf filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Emin teşekkürler. Filmde Türkçe dublaj seçenekleri olması çok iyi olmuş yemek yerken alt yazı okumak zor. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Simge Nur, 9 dakika önce
İlk defa bir filme yorum yapıyorum. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Orijinal sesler daha içine alıyor sizi. filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim. ben diğer Aile filmlerine geçiyorum görüşürüz :D
Abdullah Atakan, 10 dakika önce
imdb 6.0 almış.