Youri Gagarine izle

Gagarine
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Youri Gagarine izle
57 izlenme
IMDb: 6.8
Adını 1960'ların başında bir Sovyet astronotundan alan ve Fransız Komünist Partisi'nin buluşma yeri olan Cité Gagarine, 2019'da yıkıldı. Adını aynı astronottan alan annesi tarafından terk edilen genç bir zambak da uzay ve astronomi konusunda tutkulu. Bir yandan sitesinin yıkılmasını engellemeye çalışıyor. Yuri astronot olmak ister ama hayatı nedeniyle bu hayalden uzak bir çocuktur. Youri, şehirleşmenin ötesine geçmek istediğiniz alanlardan birinde çok eski bir apartman kompleksinde yaşıyor. Bu evde doğup buradaki insanlarla büyüyen Yuri, zengin bir bölge olmasa da hayatı çok seviyor. Ancak, Yuri'nin kentleşmiş bölgede yaşadığı konut kompleksinin yıkılmasına karar verildi. Bu nedenle daire sakinlerine yeni bir ev aramaları için 6 aylık süre verildi. Youri bu habere inanmak istemiyor ve binayı onarıp onarırsa yıkım emrinin geri çekileceğine inanıyor. Yuri, arkadaşını yanına alır ve binayı onarmaya başlar. Ancak bina o kadar eski ki tüm parçaları bozuk. Bununla birlikte, karşı saldırıya ve yıkımı önlemeye inanan Yuri, herkesin yavaş hareket ettiğini görünce şaşırır. Bununla birlikte, kendini binaları onarmaya adamış Yuri, bir yeri onarmak geceyi diğerinden ayırdığı için her zaman yorgun bir günü bitirir. Ancak Yuri ile ilgili en üzücü şey, doğduğundan beri onunla birlikte yaşayan arkadaşlarının yavaş yavaş binayı terk etmesidir. Bakalım genç ve inatçı bir zambak ne kadar dayanabilecek. Youri sonunda astronot olma hayalini gerçekleştirebilecek mi?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Karaca, 4 saniye önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Tilbe, 8 dakika önce
Mükemmel 8/10.
Feray, 17 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor
Necip Fazıl, 20 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Emre Ayberk, 1 saat önce
Filmi 4k izlesek süper olurdu. yönetmen iyi iş çıkarmış emeği geçen herkese teşekkürler.