Yıldızlara izle

To the Stars
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Yıldızlara izle
123 izlenme
IMDb: 6.6
Francie, Oklahoma City'de kızıyla birlikte yaşayan orta yaşlı bir annedir. Kızı güzel bir Iris Dearborn. Iris çok güzel ve çekici ama güzelliğiyle dikkat çekmeyi asla sevmeyen nazik bir karakter. Ancak bunu istemeyen İris, annesinin alışkanlıkları konusunda sürekli baskı ve taciz altındadır. İris'in maruz kaldığı bu taciz, özel hayatıyla sınırlı değildir. Clarissa del'in baskısı altında olduğu için okulunda benzer şekilde zorbalığa uğrayan popüler bir kızdır. Stresini atmak için yapabileceği tek şey, bazen evden gizlice çıkıp evin yakınındaki bir gölete yüzmeye gitmektir. Normal bir günde okula giderken birçok erkek irisle alay etmeye başlar. Panik Iris, okula yeni başlayan ve şimdiden çok popüler olan Maggie Richmond'un yardımıyla gelir. Bir sürü taş fırlattıktan sonra Maggie, bu baş belalarını yakalamayı başarır. Babasının ünlülerin fotoğraflarını çeken başarılı bir fotoğrafçı olduğunu açıklayarak okulda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Ailesini bu şehre taşımasının temel nedeni, Maggie'nin geçmişte ailesinin neden olduğu sorundur. Maggie, Iris'i bahsedilen çocuğun saldırısından kurtarırken, Iris ve Maggie kısa süre sonra sohbetlerine devam ettiler ve kısa sürede yakın arkadaş oldular. Yeni bir saç ve makyaj stiliyle Iris, okula yeni bir şekilde girdiklerinde herkesi şok eder ve çeker. Hatta bu sınıfta pek çok kişinin cesaret edemediği dans gösterilerine katılarak herkese güvenini kanıtlıyor. Eskiden genç bir bayan olarak kabul edilen Iris, olağanüstü bir genç kız olduktan sonra hayatında ne gibi değişiklikler olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Hikmet Nazlı, 19 dakika önce
Limbo – Araf filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Emin teşekkürler. Filmde Türkçe dublaj seçenekleri olması çok iyi olmuş yemek yerken alt yazı okumak zor. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Karaca, 27 dakika önce
Nihayet sonunda Aquaman ve Kayıp Krallık izleyebildim :) Fantasti filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Netflix e baktım ama göremedim. Film gerçekten mükemmeldi, oyunculuğa zaten laf yok.
Tilbe, 34 dakika önce
Mükemmel 8/10.
Feray, 43 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor
Necip Fazıl, 47 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.