Yaksha: Acımak Yok izle

Yaksha: Ruthless Operations
4K TR Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Yaksha: Acımak Yok izle
2.602 izlenme
IMDb: 7.4
Yaksha: Ruthless Operations'ta soğukkanlı, başarılı ve zeki bir savcı olan Ji-Hoon, adını insan yiyen bir ruhtan alan tehlikeli ve yetenekli bir ekibin lideri Kang-In ile tanışır. Ji-Hoon, Kang-In hakkında bilgi almak için Shenyang'a gönderilir. Hedefi araştıran Ji-Hoon, kendisini amansız bir casusluk savaşının içinde bulur. Kang-In, gizli bir operasyon ekibinin lideridir. Bu ekip, çeşitli tehlikeli görevler gerçekleştirir. Takımın lideri olan Kang-In, soğukkanlılığı ve zekası sayesinde birçok tehlikeli operasyonu sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. Kang-In kendisine "Yaksha" lakabını taktı. Yaksha Hindu, Budist ve Jain mitolojilerinde bir ruhtur. Yaksha, insanları öldürdüğü veya yediği bilinen bir ruhtur. Kimseyi öldürmekten korkmayan Kang-In, kendisine Yaksha lakabını takar. Yaksha olarak da bilinen Kang-In, yapılması gereken bir şeyi yapmak istediğinde, karşılaştığı engelleri veya eylemlerinin sonuçlarını düşünmeden hareket eder. Bu cüretkar ve cesur lider, Çin'in Shenyang bölgesindeki yeraltı faaliyetlerinde uzmandır. Yaksha, suç işleyen herkesin cezalandırılması gerektiğine ve bu gerçeğe hiçbir engel olmaması gerektiğine inanıyor. Bu felsefeye göre Kang-In, her türlü suç faaliyetine karışarak ve sayısız cinayet işleyerek Shenyang şehrinde yaşamaya devam etmektedir. Bir imparatorluk kurduğuna ve statü bilincine sahip ve saygın bir lider olduğuna inanan Kang-In için işler yakında değişecek. Ji-Hoon, işleri yasal tutmayı tercih eden adalet tarafında bir savcıdır. Ji-Hoon bu işten hoşlanıyor. Ji-Hoon, yetenek ve becerilerini sergilemek için daha büyük bir operasyona atanmayı bekliyor. Ancak Ji-Hoon'un çalıştığı merkezde neredeyse ilginç hiçbir şey olmuyor. Karargahta heyecan verici bir şey olmasını beklerken Ji-Hoon'a tam olarak anlamadığı gizemli bir görev verilir. Bu görev, Shenyang şehrinin yeraltı dünyasının liderlerinden biri olan Kang-In'i araştırmaktan ibarettir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum
 • FethullahMisafir

  Mükemmel 10/10. Aksiyon filmlerin babası kesinlikle. Filmin yönetmeni Na Hyun kendini aşmış ya.


  0

  0
 • Zehra PelinMisafir

  uçak saatini beklerken izlemek için film arıyarsanız 10 numara film. Filmin tek kötü yanı bitmesi. ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.


  0

  0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Sadık Can, 1 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Ecren, 2 dakika önce
yılında güzel filmler yaptı, ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
İbrahim Onat, 10 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.
Keremcan, 14 dakika önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı.
Edip, 14 dakika önce
Flmi şu ana kadar nasıl izlemediğime bin pişmanım. Full Aksiyon filmi diyebilirim. imdb 6.8 almış. ilk 10 dakka durağan geçiyor sonra açılıyor.