Ve Yarın Tüm Dünya izle

Und morgen die ganze Welt
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Ve Yarın Tüm Dünya izle
Und morgen die ganze Welt 4k formatında Luisa adında genç ve saf bir hukuk öğrencisine odaklanıyor. Luisa, dublajlı filmlerimiz arasında ve Yarın Tüm Dünya adı altında bulacağınız yapımda her şeyi çözdüğünü düşünse de, çok geçmeden her şeyin olması gerektiği kadar basit olmadığını ve bazı durumlarda da öyle olmadığını anlayacaktır. kritik ve bazen çelişkili kararlar alınması gerekir. Dram, suç ve romantizmi sarmalayan filmde Luisa, sonunda bu seçimi yapmak istemese de kendini bir yol ayrımında bulur. Luisa, tamamen Nazi karşıtı ve yirmi yaşına yeni basan bir hukuk öğrencisidir. Luisa bu neo-Nazi tavrını telafi edemez ve sonunda kendisini anti-faşist bir ittifakın içinde bulur çünkü bu tavır radikal bir hal alır. Luisa olaylara kendini kaptırmıştır ve Luisa'nın bir zamanlar olduğu gibi bir izi yoktur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Yasemin Bahar, 1 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Malik, 2 dakika önce
Wicked (The Wicked Trilogy) filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Erkut teşekkürler.
Ömer Buğra, 4 dakika önce
Mrblar Star Wars Bölüm 8 izle – Son filmini şimdiye kadar nasıl izlememişim bilmiyorum. Bana göre Aksiyon filmlerinin en iyisi.
Merve Ece, 6 dakika önce
Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor.
Necip Fazıl, 10 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.