The Eyes of Tammy Faye izle

The Eyes of Tammy Faye
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
The Eyes of Tammy Faye izle
Michael Showalter, 2021'de çekilen Amerikan biyografik drama The Eyes of Tammy Fay'in yönetmen koltuğunda oturuyordu. Film, Fenton Bailey ve Randy Barbato'nun yönettiği aynı adlı 2000 belgesel filminden esinlenmiştir. Filmde Jessica Chastain ve Andrew Garfield başrolde. Bu arada etkinlik, ünlü Tammy Faybacker'ın ününe doğumu ve büyümesi hakkında konuşuyor. Oyuncular Cherry Jones ve Vincent D'Onofrio'nun da rol aldığı bu çalışma, yazar Abe Sylvia tarafından yazılmıştır. Minneapolis, Minnesota'daki North Central Bible University'de öğrenci olan Tamara "Tummy" Feira Valley, Jim Backer adında bir adama aşık olur. Tammy'nin annesi Rachel'ın muhalefetine rağmen, Tammy Jim ile evlenir. Evlendikten sonra okulu bıraktıktan sonra, Tammy bir Hıristiyan kilisesinde vaaz vermek için Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat etmeye başladı. Jim ve Tammy'nin vaazları Christian Broadcasting Network'ten Pat Robertson'ın dikkatini çekti. Çift daha sonra Pat tarafından çocuklar için bir gösteriye ev sahipliği yapması için işe alınır. Jim daha sonra CBN'de yayınlanan 700 kulübe ev sahipliği yapacak. Aynı zamanda çiftin Tammy Sue adında bir kızı vardı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Hikmet Nazlı, 1 dakika önce
Hep arkadaş ortamlarında bu tarz filmlerin konusunu açarlar bilirsiniz işte bende dayanamayıp izledim. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Orijinal sesler daha içine alıyor sizi. filmleri çok acaip oluyor Film eşliğinde patlamış mısır, kola ve Mаrаl gibisi yok :)
Yaşar Fatih Enes, 2 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filminin konusu bence çok iyi. Bana göre Aile filmlerinin en iyisi. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Tilbe, 5 dakika önce
bence imdb 6.2 olmalıydı.
Denizcan, 6 dakika önce
Aile filmleri içinde öne çıkıyor. 1080p kastı baya, böyle altyapı olmaz olsun, 720p de sorunsuz izledim. Yine izlicem cok iyi cünkü.
Feray, 11 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor