The Beast izle

Biseuteo
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
The Beast izle
İki rakip müfettiş, Incheon'un intertidal bölgesinde parçalanmış bir ceset bulan kayıp bir kızın cinayetini çeşitli şekillerde çözmeye çalışıyor. 2019'da piyasaya sürülen Biseuteo, Koreli bir suç gerilim filmi. Lee Jung-ho film yönetmeninin koltuğunda oturuyor. Kahramanlar Lee Sung Min, Yoo Jaemyung, Jeon Hye Jin ve Choi Daniel. Filmin hikayesi, cinayeti çözmeye çalışırken birbirleriyle çatışan iki dedektif hakkındadır. 2019'da yayınlanan Biseuteo adlı bu film, 2004'te yayınlanan Fransız filmi 36 Quaides Orfevres'in Kore uyarlaması ve yeniden çevrimidir. Yıllardır çatışan iki kötü dedektif, cinayeti çözmek için birlikte çalışmalıdır. Incheon'un kıyısındaki sular boşaldığında, parçalanmış bir kızın cesedi bulunur. İki dövüş dedektifi, Hans (Lee Sung Min) ve Min Tae (Yoo Jaemyung), cinayeti çözmek için görevlendirildi. Başlangıçta, tüm tanıklar ve sanıklar polis tarafından tutuklanıp çapraz sorguya çekildiği için cinayet hızlı ve kolay bir şekilde çözülmüş gibi görünüyor. Ancak Han muhbirle tanıştığında işler değişir ve beklenmedik bir yöne döner. Muhbiri, gerçek katilin kim olduğunu ve nerede yaşadığını bildiğini iddia ediyor. Daha sonra, suçları gizlemek için birkaç gizli anlaşmanın ortaya çıkması ulusal kaygıyı artırıyor. Bu kargaşa nedeniyle Han ve Min'in üzerindeki baskı, iki dedektifin birbirinden uzaklaşmasına neden olur. Bu, aralarındaki çatışmayı ve rekabeti daha da yoğun hale getirir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Cansunur, 17 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, imdb 6.3 almış ama bence 7.5 olmalıydı izlemeye değer güzel bi film. Nihayet reklam çöplüğüne dönmemiş bi site buldum.
Safa Ahmet, 24 dakika önce
Selam, tereddüte gerek yok, izleyin. Dev ekranda 1080p izledim. 4k olsa tadından yenmez.
Aslıcan, 26 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Gizem tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. yönetmen iyi iş çıkarmış Adana dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Sabiha Elvan, 1 saat önce
Selam admin ben Sabiha Elvan sitenizi çok beğendim. Full Aile filmi diyebilirim. imdb 7.1 almış. yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş.
Lal, 1 saat önce
21 yaşındayım, filme benim puanım 9.2 Bu tarz filmler hep çıkışlı oluyor, Muğla daki flörtüme sevgiler.