Tenet izle

Tenet
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Tenet izle
Film, 5 Akademi Ödülü'ne aday gösterilen yönetmen ve yapımcı Christopher Nolan tarafından yönetiliyor ve yazılıyor. Filmdeki ana karakterleri Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Martin Donovan, Dimple Kapadia ve Fiona Dourif canlandırıyor. Tenet adlı gizli bir örgüte katılan kahramanı olarak bilinen bir CIA ajanıdır. Bilinmeyen bir CIA ajanı, ancak kahramanı olarak bilinir, gizli bir örgüt olan Tenet için çalışır. Örgütten bilim adamları ona mermiler ve ters entropi içeren diğer nesneleri gösterdi. Bu nesneler zamanda geriye gidebilir. Mermi dışındaki silahlar da bu özelliğe sahiptir ve bu silahlardan biri tüm geçmişi yok ederek insanlığı yok edebilir. Kahraman bu silahları bulduğunda, Mumbai'deki Priya Singh adlı bir silah tüccarına gider. Kendisinin de Tenet üyesi olduğunu öğrenir ve silahları Rus yönetici Andrei Sator'dan temin eder. Sator'un ayrı yaşadığı karısı Kat, Londra'da yaşıyor. Bir sanat uzmanı olan Kat, farkında olmadan ünlü İspanyol ressam Goya'nın bir tablosunu Sator'a sattı. Sator, tabloyu ona şantaj yapmak ve kontrolü altında tutmak için kullanır. Kahraman, Oslo havaalanındaki serbest bölgeden Neil ile birlikte tabloyu çalmayı planlıyor. Oraya vardıklarında "turnike" adı verilen bir makine keşfederler. Priya Sator onlara turnikenin nesnelerin ve insanların entropisini tersine çevirebileceğini açıklıyor. Turnikeyi bekleyen iki kişinin aslında aynı kişi olduğunu söylüyor. Bu arada, Sator'un karısı Kat hala tabloyu arıyor. Kat, kahramanı Sator'la tanıştırırken, tablonun hâlâ bozulmamış olduğunu keşfeder ve Sator'dan onu geri vermesini ister. Sator reddedince onu boğmaya çalışır. Kahraman ve Sator ise daha büyük şeyler arıyor. Kahraman, Sator'un plütonyum-241 içerdiğini söylediği çantayı alıp kendisine getirebileceğini söyler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 22 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Yasemin Bahar, 2 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Mehmet, 3 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.
Zehra Pelin, 5 dakika önce
Filmi mutlaka altyazılı izleyin. Hayatımda seyrettiğim en iyi filmlerden biri oldu.
Ayhan Furkan, 19 dakika önce
Sizin o leş yorumlarınız bu filme işlemez çünkü bu film bir BAŞYAPIT. imdb 7.2 almış ama bence 8.4 olmalıydı
Yasemin, 24 dakika önce
Selamlar, ben Yasemin arakadaşım Erden Alien Predatora Karşı 2 izle diye tutturdu. Full Aksiyon filmi olmuş. Adana daki arkadaşım Erden selamlar.