Rumspringa: Berlin’de bir Amish izle

Rumspringa - Ein Amish in Berlin
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Rumspringa: Berlin’de bir Amish izle
130 izlenme
IMDb: 5.2
Amish topluluğunun bir parçası olan genç bir adam, kökleriyle bağlantı kurmak için bir ritüel gerçekleştirmek için aşık olmak ve hayatın diğer yönlerini keşfetmek için önemli bir kararla karşı karşıyadır. Amishler, sadece filmlerde değil, eski canlı arabaları ve dış görünüşleriyle gerçekte de var olan bir halktır. İnsan teması çok az veya hiç yok. Film, insanların gerçek durumunu oldukları gibi yansıtmaya çalıştı. Filmde 16 yaşındaki genç adam yeni yaşına geldiğinde onun için değişmeye başlar. Keşfetmeye, merak etmeye ve deneyimlemeye başlar. Fikir, gençlerin gerçek dünyanın tadına baktıktan sonra ibadete geri dönmesidir. Başka bir deyişle, atlı bir kendini keşfetme hikayesini anlatıyor. Film ayrıca arkadaşlarla olan karışık dostluk duygularını da aktarıyor. Ve bu zorlayıcı durum filmi inanılmaz izlenebilir kılıyor. Jacob, Berlin'e ilk geldiğinde, çantasını yanlış taksiye koyar ve o kişinin QR kod kartı ile kalır. Sonra Alf ile tanışırlar. Alf, Jacob'a çok kaba davranan ve onu sadece kızlar üzerinde kullanan bir adamdır. Ama ondan sonra biraz daha iyi oluyor. İkili birlikte duygusal bir yolculuğa çıkar ve birbirlerinden çok şey öğrenir. Gelecekte, Jacob ve arkadaşı birçok Amish kuralını çiğnemeye başlar. Bu ikilinin de duygusal bir sahne yerine birden fazla komik sahnesi var.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • IsmetMisafir

    2022 yılına damga vurmuş, güzel bir film… Dram filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. Tekirdağ daki eşime selam.


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Güven, 6 dakika önce
1080p ve 720p seçeneğinin olması iyiymiş, film yapımıymış bu arada, Filmi öğretmenlerime tavsiye ettim, çok sevdiler.
İlknur, 9 dakika önce
Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 8.6 :D yılında güzel filmler yaptı,
Eylem, 13 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Selman, 13 dakika önce
Banko izlenebilir :) 10/9. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Orijinal sesler daha içine alıyor sizi.
Şennur, 17 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini diğer filmlerden ayıran oyunculuklar bence. Aile filmlerinin en bilindik olanı. filmleri çok acaip oluyor Filmi daki yakın arkadaşlarıma tavsiye ettim.