Robin Hood izle

Robin Hood
1080p TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Robin Hood izle
Robin Hood izle, Robin Hood full izle, Robin Hood türkçe dublaj izle, Robin Hood hd izle, Geçmişte 13. yüzyılda efsanelere göre Robin ve haydutları olarak bilinen bir çete varmış. Robin ve arkadaşları, yozlaşmış insan nüfusunun gözlerini açmak için krala ve askerlerine meydan okur. Basit ve sıradan bir geçmişi olan Robin, bir anda halkın kahramanı olur. Robin Hood (Russell Crowe), var olan her şeyin eskisi gibi olmadığını bulmak için Nottingham'a geri döner. Robin Hood bazı şeylerin farkına vardıktan sonra kendi çıkarlarını korumak için bazı önlemler almak zorundadır. Robin Hood, Nottingham Şerifi'nin (Matthew Macfadyen) vahşiliğine tanık olmak için Richard'ın (Danny Huston) boş anını kullanır. Robin Hood ve arkadaşları, yüksek vergileriyle halkı ezen bu despot lidere karşı birlik olurlar. Olaylar gelişirken, o zamanlar genç bir dul olan Leydi Marion, Robin ile tanışır. Onu sürekli takip eden Lady, Robin Hood'un kişiliğinden etkilenmiştir. Nihai sonucu, Robin ve ekibinin hırsızlardan daha fazla özgürlük savaşçısı olduğudur. Bir süre sonra Kral Richard'ın ölümünden sonra yerine bir başkası geçecek ve Nottingham halkından epeyce vergi alındığını öğrenecektir. Robin daha sonra Nottingham'a gitti ve orada Lady Marion ile tanıştıktan sonra bu kadına çılgınca aşık oldu. Bu kadının kalbini kazanmak ve köyünün kaderini değiştirmek isteyen Robin Hood'un hayat hikayesidir. Ridley Scott'ın yönettiği kaliteli bir film ile karşınızdayız. Filmin adı Robin Hood ve son yılların en kaliteli dublajlı filmlerinden biri.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 13 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Urçuk, 1 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Urçuk, 1 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
İlkyaz, 5 dakika önce
Bourne’un Mirası filmi kendi türünde öne çıkıyor bence. 36 yaşındayım, filme benim puanım 7.9 hazir film ailesi iyiki varsın.
Paksoy, 24 dakika önce
filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Mehmet, 29 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.