Parfüm izle

Les Parfums
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Parfüm izle
154 izlenme
IMDb: 6.7
Eserin senaryosu çok ilgi çekiciydi ve eleştirmenler tarafından içten bir drama olarak değerlendirildi. Eleştirmenler, dünyaca ünlü aktris Emmanuelle Devos'un samimi oyunculuğunun başarısında yadsınamaz bir rol oynadığı konusunda hemfikir. Film, beklenmedik bir şey söylemeden, utanç verici bir parfümcü ile tuttuğu şoför arasındaki dostluğu kaydeder. Kurgu dışı çalışma, farklı yaşam yürüyüşlerinden iki paralel zamandan bahseder. Ann Walberg dünyaca ünlü bir parfümcü. Günümüzde kullanılan birçok parfümün tasarımcısı olan Ann, geçici bir koku kaybı yaşadıktan sonra fırsat arayan firmalar tarafından sektörden kovuldu. Ayrıca olağanüstü koku alma duyusu sayesinde kokulardan kurtulmak isteyen işletmeler için reçeteler yazmaya başlıyor. Yeni işinde, ülkenin dört bir yanındaki kokuları gezerek çare bulan bir seyahat kokusu doktorudur. Mesleki başarısının ektiği ego nedeniyle başkalarını umursamayan Anne, herkesin kendisi için var olduğuna ve kendi emeğinden başka hiçbir şeye değer vermediğine inanır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Sakıp, 19 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. Aile filmi sevenler için bence 10 numara. admin kral adamsın vesselam :D Sitenizi iş arkadaşlarıma önerdim, çok beğendiler.
Aslıcan, 20 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Gizem tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. yönetmen iyi iş çıkarmış Adana dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Urçuk, 25 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Muhammet Mustafa, 27 dakika önce
yurttayken izlemelik güzel bi film. 75 yaşına geldim ve halen Aksiyon filmleri izliyorum :)
Omaç, 28 dakika önce
Aile filmlerini çok seviyorum. oyunculuklar çok iyiydi.