Out of My League izle

Sul più bello
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Out of My League izle
Out of My League izle, Martha ise 19 yaşındadır ve hiç biriyle çıkmamıştır. Martha, çocukluğundan beri yakışıklı insanlarla romantik ilişkiler kurmanın hayalini kurmuştur. Martha hayatındaki en büyük hayalini gerçekleştirmek ister ama hayalini yaşadığını ve büyüleyici insanlarla aynı seviyede olmadığını düşünür. Martha, süpermarketlerde indirimler satarak geçimini sağlar ve onu çekici bulanları bir ay boyunca takip eder. Arturo, Martha'nın onu takip ettiğini fark eder ve Martha ile konuşmaya başlar. Martha, Arturo ile bir ilişkisi olacağına söz verir ve anlaşamazlarsa onu yalnız bırakır. Arturo anlaşmayı kabul eder ve Martha'yı yemeğe davet eder. Anne ve babasından kalan bir evde yaşayan iki yakın arkadaşı Martha'yı hayatında ilk kez deneyimlediği bu ilişkinin sürecini anlatır. Farklı cinsel yönelimlere sahip bu iki arkadaş, Martha'ya Arturo ile olan ilişkisi hakkında önemli tavsiyeler veriyor. Film 2020 yılında vizyona girdi.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 11 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Feray, 4 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor
Vedia, 5 dakika önce
Gerçekten film beni çok etkiledi. Filmin yönetmeni kendini aşmış ya. Emeği geçenlerin eline sağlık.
Aslıcan, 25 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Gizem tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. yönetmen iyi iş çıkarmış Adana dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Gülümse, 38 dakika önce
Mükemmel bi yapım. ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
Eylem, 51 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.