Ölümüne – South of Heaven izle

South of Heaven
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Ölümüne – South of Heaven izle
2021'de yayınlanan bir Amerikan aksiyon suç drama filmidir. Bu film Ahalon Kechares tarafından yönetildi. Filmin yönetmenliğini yapan Keshales, senaryosunu da yazdı. Baş aktörler Jason Sudeikis ve Evangeline Lilly'dir. Desteklediği oyuncular arasında Mike Colter, Shea Whigham, Jeremy Bobb, Amaury Nolasco ve Tadeus J. Mixson gibi isimler var. 2 Kasım 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk gösteriminin ardından 8 Kasım 2021'de internette yayınlanmaya başladı. Jimmy, karıştığı silahlı soygundan 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve hapishanede zamanını kız arkadaşı Annie'yi hayal ederek geçirdi. Hapishanedeyken ciddi bir davaya karışmamıştı, bu yüzden şartlı tahliye hakkı vardı. Şartlı tahliye ile serbest bırakılıp bırakılamayacağını değerlendirmek için bir komiteye geldiğinde, akciğer kanseri hastaları için uzun ömür değil, kız arkadaşı Annie'nin onu yıllardır beklediğini ve Annie ile evlenmek istediğini istiyor.Bunu en kısa zamanda açıklayacağım. mümkün. Komisyon bunu öğrendiğinde Jimmy'yi şartlı tahliye ile serbest bırakır. Balayına, Jimmy'nin hapisten çıkıp Annie ile yaşamaya başlamasından 24 saat sonra varır. Artık özgür olan Jimmy, Annie ile hapishane dışındaki hayata uyum sağlamaya çalışıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ilgaz, 26 dakika önce
Love, Death & Robots 3. Sezon izlemeyi düşünüyorsanız hiç beklemeyin. Full Animasyon filmi olmuş. admin kral adamsın vesselam :D
Alperen, 27 dakika önce
Genel olarak üst seviyede bi film.. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 9.7 :D yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, bu arada Aydın da herkes sizin siteyi öneriyor.
Taylan Remzi, 40 dakika önce
İzlenebilir :) 10/7. 36 yaşındayım, filme benim puanım 9.7 Film yapımı, laf yok,
Kaan Kubilay, 40 dakika önce
İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film
Hamit, 44 dakika önce
Tekrar tekrar izlemekten bıkmadığım filmlerden birisi. , neden hep bu tarz filmler yapıyor bilmiyorum ama hazir film ailesi iyiki varsın.