Narnia Günlükleri 2 izle

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
TR Moly ALTYZ MolyFRAGMAN
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Narnia Günlükleri 2 izle
Dünya zamanından daha iyi bir şekilde oluşan narnia anılar için de oldukça hızlı saymaktadır. Bir önceki film de yer alan birçok olayların tam tersine bu defa kendilerini büyücü olan miraxın zorbalığı olduğu adaya getirilmektedirler. Bu acımasız kralı yok etmek için ve narniayı eski günlerine geri getirebilmek için adanın genç yakışıklı prensi ile aslan la yardımlaşırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 7 Yorum
 • YiğitMisafir

  filme benim puanım 10 numara 5 yıldız.


  0

  0
 • ZerinMisafir

  Aile filmi sevenler için bence 10 numara. nasıl bitti hiç farketmedim. Müzikleri hariç herşey çok güzeldi.


  0

  0
 • BensuMisafir

  Filmin devamı çekilmleli bence. Hep bu kalitede film yapsınlar.


  0

  0
 • Abdullah EmirhanMisafir

  Narnia Günlükleri 2 filmi kendi türünde öne çıkıyor. Aile filmlerin babası kesinlikle. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.


  0

  0
 • İclalMisafir

  sabahlarken izlemelik güzel bi film. Aile film dünyası ikiye ayrılır Narnia Günlükleri 2 ve diğerleri. Amerika, Çek, İngiltere, Polonya, Slovenya yapımı filmler iyi oluyor, Sitenizi eşime önerdim, onlarda çok beğendi.


  0

  0
 • Kuntay YiğitMisafir

  Sizin o leş yorumlarınız bu filme işlemez çünkü bu film bir BAŞYAPIT. Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor. 2008 yılında Amerika, Çek, İngiltere, Polonya, Slovenya güzel filmler yaptı,


  0

  0
 • SalihaMisafir

  Narnia Günlükleri 2 filmi kendi türünde öne çıkıyor bence. Aile filmi izlemek istiyorsan hiç durma. 1080p kastı baya, böyle altyapı olmaz olsun, 720p de sorunsuz izledim. Filmi nişanlıma söyledim, onlarda baya sevmişler.


  0

  0
Serinin Diğer Filmleri
Film Robotu