Mogul Mowgli izle

Mogul Mowgli
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Mogul Mowgli izle
102 izlenme
IMDb: 6.6
Zed, Pakistanlı bir ailenin oğlu olmasına rağmen Londra'da büyümüş ve bir rap hayalini gerçekleştirmeyi başarmış genç bir adamdır. Zed için hayat rapten ibarettir ve Zed müzikle uyur ve müzikle uyanır. Ancak Müslüman bir geçmişe sahip olan Zed, arkadaşları veya diğer insanlar tarafından anlaşılmamaktadır. Çünkü herkesin kafasındaki soru işareti, Müslüman bir insanın rap gibi asi ve sınırları aşan bir müzik türüne ilgi duyacağıdır. Rap müzik asi müziktir, Zed'in inanç sistemine tamamen aykırıdır ve camide herkese dua eden bir insan ayağa kalkıp asi sözlerle asi müzik yapamaz. Ancak Zed kimseyi dinlemez ve sonunda müziğiyle bir Amerika turnesi düzenler. Turu çok iyi gidiyor. Zed son zamanlarda sınırı aşmıştır ve kız arkadaşı ona uyanması için ailesinin yanına gitmesini söyler. Zed ise onu pek istemez ama ilişkisini korumak için Londra'ya döner. Tam iki yıldır evinden ve geleneklerinden uzak kalan Zed, planladığı gibi eve döner dönmez babası Beşir ile tartışmaya başlar. Babası, oğlunun geleneğe aykırı davranmasından hoşlanmaz ama öte yandan oğlunun müziğe olan tutkusuna hayrandır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ayçağ, 5 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, filmin en çok sonunu beğendim, güzel kurgulanmıştı. Karaman daki kardeşlerime selam.
Esma Ece, 9 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi. Dram filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. Samsun daki anneme selam.
Şemsi Yiğit, 23 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Oğur, 24 dakika önce
Filme yorum yapacağım ama inanın hakkını veremem. Dram filmlerini çok seviyorum. film yapımıymış bu arada, Bu filmi kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Yasemin Bahar, 24 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.