Merhamet ve Metanet izle

Grace and Grit
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Merhamet ve Metanet izle
Ağustos 1983'te, California Institute of Technology'de psikoloji okurken, Treya Killam adında bir kadın, Ken Wilber adında bir adamla tanıştı. Ken, Treya öğrenci olarak girdiğinde okulda zaten araştırma görevlisiydi. Birbirlerinin arkadaşı Roger'ın evinde sohbet ederken ikisi arasındaki bağ güçlenir. Dört ay sonra çift evlenmeye ve birlikte yeni bir hayata başlamaya karar verdi. Ancak evlilikten 10 gün sonra Treya'ya 2. evre meme kanseri teşhisi kondu. Doktorlar Treya'nın sağ göğsünde bir kitle buldu. Birlikte çok zor zamanlar geçiren çift, balayını hastanede kutluyor. Treya'nın ilk tümörü cesaret ve sabırla yenilir. Ancak Treya'nın durumu iyileşmek yerine başka bir tümör geliştikçe kötüleşir. Bu durum Treya'nın benliğini ele geçirir ve tüm yaşama isteğini yok eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Hasan Gürkan, 3 dakika önce
Kaos Yürüyüşü filmi kendi türünde öne çıkıyor bence. , , , , , , , , , , , , , , oyuncu kadrosu için bile izlenebilir. Altyazıyı hazırlayan iyi yazmış. Filmi babama tavsiye ettim, çok sevdiler.
Sadık Can, 4 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Sadık Can, 4 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Saadetnur, 4 dakika önce
işten dönerken izlemek için güzel film. dan selamlar Saadetnur <3 Müjde
Türkan, 8 dakika önce
Selamlar, ben Türkan arakadaşım Kemal Büyük Kumar izle diye tutturdu. filmlerini zaten hep sevmişimdir, Emeği geçenlerin eline sağlık.