Madea’nın Muhteşem Dönüşü izle

Tyler Perry's A Madea Homecoming
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Madea’nın Muhteşem Dönüşü izle
77 izlenme
IMDb: 6.6
Madia bir büyükanne. Çocuk yetiştiren ve torunlarıyla mutlu olan Madia için çok önemli bir gün yaklaşıyor. Bu önemli gün, torunlarımın mezun olduğu gündür. Bugünden itibaren torunları anneannelerine tamamen bağımlı olmadan kendi ayakları üzerinde durabilecek, çalışabilecek ve yaşayabilecek. Bu Madia için çok önemli. Çünkü yaşlılığının tadını çıkarmak ve biraz yaşlılık çılgınlığı yapmak istiyor. Ne de olsa herkes torun partisi için evde toplanır ve bu da birçok farklı durumu beraberinde getirir. Açık sözlülüğü ve aklına ne gelirse gelsin, Madia yine yaptığı gibi havayı karıştıran sözler söyledi. Ancak bu sefer parti bu sözlere gülmek yerine bu sözlerle bir adım daha ileri gitti. Bu olay herkese uzun süredir sakladıkları bazı sırları açığa çıkardı. Bu noktadan sonra işler giderek kontrolden çıkıyor. Bu sırada Madia, geçmişin güzel zamanlarını şimdiki zamanla karşılaştırmaya başlar. Ancak geçmişin derinliklerine inmeden, partiye katılan Madia'nın çılgın yaşlı adamlarının çoğu gelişecek ve işleri daha da ilginç hale getirecektir. Öte yandan, Madia her şeyi düzeltmeye çalışırken kahkahalara boğulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Güven, 5 dakika önce
1080p ve 720p seçeneğinin olması iyiymiş, film yapımıymış bu arada, Filmi öğretmenlerime tavsiye ettim, çok sevdiler.
İlknur, 8 dakika önce
Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 8.6 :D yılında güzel filmler yaptı,
Eylem, 12 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Selman, 12 dakika önce
Banko izlenebilir :) 10/9. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Orijinal sesler daha içine alıyor sizi.
Şennur, 16 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini diğer filmlerden ayıran oyunculuklar bence. Aile filmlerinin en bilindik olanı. filmleri çok acaip oluyor Filmi daki yakın arkadaşlarıma tavsiye ettim.