Kraliyetin Gizli Koruyucuları izle

Secret Society of Second Born Royals
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Kraliyetin Gizli Koruyucuları izle
Sam, Illyria krallığının tahtından sonra ikinci sırada olan genç bir kraliyet asisidir. Gerçek yaşam tarzına karşı en üst düzeyde ilgisizliğiyle, insanüstü yetenekleri olduğunu keşfeder ve dünyayı güvende tutmakla görevli, aşağı ve benzeri kraliyet ailelerinden oluşan gizli bir topluluğa katılmaya davet edilir. Anna Mastro tarafından yönetilen ve Alex Litvak ve Andrew Green tarafından Litvak, Green ve Austin Winsberg hikayelerine dayanan 4k formatında 2020 Amerikan süper kahraman aksiyon filmi. Yapımcılar Zanne Devine, Mike Karz ve Winsberg. Filmde Peyton Elizabeth Lee, Niles Fitch, Isabella Blake-Thomas, Olivia Deeble, Noah Lomax, Faly Rakotohavana, Ashley Liao, Sam Page, Greg Bryk, Élodie Yung ve Skylar Astin rol alıyor. Film Disney Channel ile ortaklaşa çekildi. Illyria krallığında, ikinci kraliyet oğlu Sam, arkadaşı Mike ile sokak rock oynayarak monarşiye meydan okuyor. Ablası Eleanor, babası ve amcasının ölümünden sonra annesi Catherine'in yerine tahta geçmeye çalışır. Geceyi Mike ile geçirirken Sam, bir yeraltı konseri sırasında aniden aşırı uyarılmaya başlar ve fıskiyeleri açtığında Mike ve kendisinin sıkışmasına neden olur. Ertesi gün, Catherine tarafından tarih sınavını kaçırdığı için yaz okuluna gideceği konusunda bilgilendirilir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • BetülMisafir

    Selamlar, ben Betül arakadaşım Fevzi Kraliyetin Gizli Koruyucuları izle diye tutturdu. 32 yaşındayım, filme benim puanım 6.2


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Necip Fazıl, 6 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Muhammed Sefa, 14 dakika önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı. yapımı filmleri severim zaten,
Ahuşen, 16 dakika önce
Mükemmel 8/10. kullandığınız player baya iyiymiş, hiç donmadı.
Günyol Ufuk, 18 dakika önce
Full Aile filmi diyebilirim. imdb 7.4 hakediyor. Altyazı başarılıydı. Giresun dan sevgiler :)
Safa Ahmet, 20 dakika önce
Üzerine daha iyisinin yapılacağını hiç sanmıyorum. Ekleyen arkadaşa teşekkürler. Sitenizi en iyi arkadaşıma önerdim, çok beğendiler.