Kötü Adam – Villain izle

Villain
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Kötü Adam – Villain izle
Eddie, on yıl hapis yattıktan sonra barına geri döner. Hapse girmeden önce burayı kardeşi Sean'a bırakan Eddie, barının harap olduğuna inanamıyor. Eddie, ağabeyinin neden tek çıtayı bu hale getirdiğini öğrenince daha da sinirlenir. Çünkü kardeşi Eddie hapse girdikten sonra değişti ve tam bir bağımlı oldu. Ama bu Sean'ın sorunlarından sadece biri. Sean, erkek kardeşinin yokluğu nedeniyle borç tuzağına sürüklendi. Garrett kardeşler adlı bir çeteye çok borcu olan ve bu çete için uyuşturucu kuryesi olan Sean, aynı zamanda bir striptizciyle çıkıyor. Abisinin neden hayatını bu hale getirdiğini anlayamayan Eddie, yine de kardeşine yardım etmek ister ve çeteyle buluşmaya gider. Kardeşinin borcunu iptal etmek ister, çete liderlerine barını yenileyip mükemmel hale getireceğini ve kardeşinin borcuna karşılık çeteye vereceğini söyler. Sohbet başta iyi gitse de Garrett kardeşlerden Roy bir şekilde de olsa Eddie ile tartışmaya başlar ve bu olay sonucunda Roy başından vurulur. Bundan böyle Eddie, bir daha asla geri dönmeyeceğini söylese de eski asi ve tehlikeli kişiliğini tekrar üstlenmek zorunda kalacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • Elif DilayMisafir

    Full Dram filmi olmuş. 1080p kastı baya, böyle altyapı olmaz olsun, 720p de sorunsuz izledim. ilk 10 dakka durağan geçiyor sonra açılıyor.


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Bayar, 2 dakika önce
IMDB en az 10.2 olmalıydı. bu filmi telefonuma indirebilir miyim acaba?
Atahan, 4 dakika önce
Rümeysa İrem, 7 dakika önce
1080p kastı baya, böyle altyapı olmaz olsun, 720p de sorunsuz izledim. Sitenizi amcamlara önerdim, onlarda çok beğendi.
Sena Simay, 7 dakika önce
İlk defa bir filme yorum yapıyorum. Fantasti film dünyası ikiye ayrılır Game Of Thrones ve diğerleri. Altyazıyı hazırlayan iyi yazmış. siteyi sık kullaılanlara ekledim.
Erna, 8 dakika önce
Ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken fiilmlerden.. siteyi sık kullaılanlara ekledim.