Korsanlar izle

The Pirates
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Korsanlar izle
Joseon hanedanının yaratılması için imparatorluk tarafından kabul edilmesi gerekir. Hanedanlığa destek göstermek ve kuruluşuna yönelik iddiaları ve tehditleri ortadan kaldırmak için imparatorluk, kuruluşunu kalıcı hale getirmeye yardımcı olan imparatorluk mühürleri gönderir. İmparatorluğu temsil etmek için gönderilen bir komite yol boyunca balinaların saldırısına uğradı. Balina bir tahta ile gemiyi ezer ve mührü yutar. Utangaç bir şekilde saraya döndüğünde, yönetim kurulu imparatora olanları anlatmalıdır. Ancak imparatorun zulmünden titreyen meclis gerçeği söylemeye cesaret edemez. Gemiyi yok eden, mührü çalan ve imparatora hakaret eden korsanlar tarafından saldırıya uğradıklarına karar verdiler. Bunu duyan imparator öfkelenir ve tüm korsanlara onları bir an önce yok etmelerini emreder. Ayrıca bir mühür bulan herkesin nesiller boyu sürecek bir ödül alacağını da duyurur. Bu durum dağ haydutlarının kulağına kadar gelir. Deneyimsiz haydut liderleri, fokları bulmak için düğüm atmayı bile bilmeyen bir grup yırtıcıyla birlikte yola çıkarlar. Bu arada, Joseon hanedanının kuruluşu tehlikededir. Saldırıya uğrayan konsey tarafından tehdit edilen hanedan, imparatorun söylediği yalanı gizli tutmak zorunda kalır. Saldırıya uğradıklarını ve gizli tutmazlarsa hanedanın tüm üyelerinin öldürüldüğünü öğrenir. Bu nedenle, hanedanın korsanlarının, korsan kaptanı Son Ye-jin'in komutası altında fokları aramaya başlamaktan başka seçeneği yoktur. Haydutlara karşı mücadeleye girdiklerinde, tiran hanedanı foklar için yola çıkar. Savaşa yeni katılan bu hanedanın amacı imparatorluğun tahtını ele geçirmektir. Korsanlar ve haydutlar, bunu yaparlarsa öldürüleceklerini anlarlar ve güçlerini birleştirmeye karar verirler. Ancak, yol boyunca birçok engel var.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Okcan, 6 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, Müzikleri hariç herşey çok güzeldi.
Necip Fazıl, 13 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Mehtap, 39 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane.
Necip Fazıl, 1 saat önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Muhammed Sefa, 1 saat önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı. yapımı filmleri severim zaten,