Korsanlar 2: Kayıp Hazinenin Peşinde izle

The Pirates: The Last Royal Treasure
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Korsanlar 2: Kayıp Hazinenin Peşinde izle
Korsanlar: Son Kraliyet Hazinesi, Kim Jeong Hoon tarafından gösterilen 4K formatında 2022 Kore filmidir. Başrollerinde Kang Ha-neul ve Han Hyo-joo gibi ünlü Koreli aktörlerin yer aldığı bu çalışma, 2014 yılında yayınlanan Korsanlar'ın devamı niteliğinde. Bu eser, imparatorluğun hazinelerini aramak için maceraya atılan bir grup korsan ve bir grup hırsızı anlatıyor. 14. yüzyılda Goryeo adlı bir hanedan çökmeye başladı. Joseon hanedanlığının bir grup tehlikeli generali, imparatorluğun hazinelerini çalıp denize kaçtı. Ancak generalin nereye gittiği ve hazinenin nerede olduğu bilinmiyor. İmparatorluk genelinde normal bir hırsızlık gibi görünen bu durum, yavaş yavaş bir efsane haline geldi. Korsanlardan yağmacılara, haydutlardan askerlere kadar her sınıftan insan imparatorluğun hazinelerini aramak için dışarı çıktı. Denizin ortasında bir adada, Wu Muchi (Kang Ha-neul) adlı bir hırsız ve ekibi ölmeye zorlanır. Helan (Han Hyo-joo) adında bir korsan kaptan adaya gelir ve hırsızı ve ekibini kurtarır. Japon gemisiyle yapılan savaştan sonra Wu ve Helan, Japonlardan bir harita alır. Haritanın Joseon hanedanlığının tehlikeli bir generali için yapıldığını öğrenirler. Öte yandan kaptan takımı ve hırsız takımı çok ilginç gruplar. Bu grup ile hazineyi elde etmek için korsan kaptanı ve hırsız liderinin önündeki engelleri aşması gerekmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Gülümse, 1 dakika önce
Mükemmel bi yapım. ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
Eylem, 14 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Eylem, 14 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Şensoy, 19 dakika önce
Flmi şu ana kadar nasıl izlemediğime bin pişmanım. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 8.6 :D admin sanada çok teşekkür ederim, sonunda reklamsız bi film sitesi buldum teşekkürler.
Denizhan, 22 dakika önce
IMDB en az 8 olmalıydı.