Korkusuz Savaşçı izle

Etharkkum Thunindhavan
4K TR Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Korkusuz Savaşçı izle
Kannabiran, ailesiyle birlikte küçük bir köyde iyi bir hayat yaşayan bir avukattır. Kannabirang köyü ve komşuları, tanrılar ve tanrıçalar Shiva ve Shakti bu iki köyden geçtiği için uzun zamandır dostane komşular olmuştur. Sonuç olarak bu iki köyde kızlarıyla birbirlerine vermek adeta kutsal hale gelmiş, bu durumda çok uzun süre barışçıl hale gelmiştir. Ancak bir gün köyünden yan köye taşınan genç bir kadın sebepsiz yere intihar ettiğinde, ölüm iki köyün karşı karşıya gelmesine neden olmuş ve yüzyıllardır süren barış paramparça olmuştur. Kızlarının neden intihar ettiğini öğrenmek isteyen köylüler, komşusunun damadı ve ailesini yalnız bırakmıyor. Ama işler göründüğü gibi değil. Cannavilan meşru bir adamdı, bu yüzden olayı görmezden gelebilirdi, ancak bu olaydan sonra başka bir kadın bir kaza şüphesiyle öldü ve Cannavilan'ın dikkatini çekmeyi başardı. Ancak sadece bu iki olayda değil, bir dizi kaza ve intiharda Kannabiran, bu olayların iç yüzünü ortaya çıkarmak için bu olayların arkasında başka birçok olay olduğunu fark etti. Bakalım Cannavilan'ın ortaya çıkardığı gerçeklere dayanarak Cannavilan ne karar verecek.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Eylem, 28 saniye önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Eylem, 29 saniye önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Şensoy, 5 dakika önce
Flmi şu ana kadar nasıl izlemediğime bin pişmanım. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 8.6 :D admin sanada çok teşekkür ederim, sonunda reklamsız bi film sitesi buldum teşekkürler.
Denizhan, 8 dakika önce
IMDB en az 8 olmalıydı.
Saadetnur, 13 dakika önce
işten dönerken izlemek için güzel film. dan selamlar Saadetnur <3 Müjde