Kayıp Şampiyon izle

The Dark Horse
Türkçe Dublaj FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Kayıp Şampiyon izle
Kayıp Şampiyon izle, Kayıp Şampiyon full izle, Kayıp Şampiyon türkçe dublaj izle, Kayıp Şampiyon hd izle, Gene psikolojik tedavi gören kişidir. Yıllar sonra ise kötü hayatından koparak kendini düzeltmeye çalışmaktadır. Bir gün satranç kulübünü görür ve kendisine uygun insanların olmadığını düşünür ama onlara katılır ve satranç şampiyonasına hazırlanır. Genesis Potini bazı depresyonlarda. Kardeşi Arıki'nin gözetiminde tedavi gördüğü kliniğe bırakılacak. Bu süre zarfında kendine bir hobi bulmaya çalışırken kendisi gibi kişisel sorunları olan gençlerin devam ettiği bir satranç kulübünün varlığından haberdar olur. Şu andan itibaren Genesis Potini bu çocuklara rehberlik etmeye başlayacak.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Şemsi Yiğit, 2 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Argun, 8 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. Aile filmlerin babası kesinlikle. filmlerini zaten hep sevmişimdir,
Kayıhan Nedim, 11 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. yönetmen iyi iş çıkarmış
Arzucan, 15 dakika önce
yılında sinema salonunda izlediğim muhteşem bir Aile filmidir. Aile tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. hatrına bile bu film izlenir. oyunculuklar çok iyiydi.
Yasemin Bahar, 17 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.