Kadın Casuslar izle

A Call to Spy
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Kadın Casuslar izle
Winston Churchill, bu iki kadın casusun fark edilmeden Fransız ordusuna sızmasını, sürekli bir bilgi akışı sağlarken aynı zamanda kitleleri organize etmesini ve Nazi ordusunu geri itmesini istiyor. Winston Churchill, bir kadın casusun yakalanması durumunda konuşmasını önlemek için inanılmaz derecede acımasız bir eğitim süreci öngördü. Sadece bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar temsilci olacaktır. Bu eğitimi geçen kadınlar, Virginia ve Noor adlı iki farklı dünyadan gelen kadınlardır. Korkunç bir eğitimden sonra atandığım iş beni hayrete düşürdü, ancak Virginia ve Noor hem fiziksel hem de zihinsel olarak çalışmaya hazırlar. Virginia, tüm kırışıklıklara fark edilmeden nüfuz edebilen ten rengine sahip ayaksız bir Amerikalı. Nur ise koyu ten rengine rağmen önemli bilgi akışında çok önemli bir konuma sahiptir. Bu nedenle, bu iki kadın birlikte çalışmalıdır. Virginia ve Noor'un birbiriyle karşılaşmadan aynı rotada çalışması, bilgi akışını bozması, önemli bilgileri bir an önce üsse ulaştırması ve kamuoyunu örgütlemeye başlaması gerekiyor. Ancak tüm bunları yapmak için çok sınırlı zamanları vardır ve bulunursa onları kurtaramazlar! İlk kadın casuslar, Virginia ve Noor, tarihin akışını değiştirebilir mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Caner Hazar, 7 dakika önce
Her yönüyle muhteşem bir film. 36 yaşındayım ve film tam bana göre.
Gülselin, 16 dakika önce
Uzun zamandır bu kadar iyi bi film izlememiştim, bu arada filmi mobilden izlememe rağmen hiç donmadı. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Cem Efe, 17 dakika önce
27 yaşındayım, filme benim puanım 10.2
Sabiha Elvan, 26 dakika önce
Selam admin ben Sabiha Elvan sitenizi çok beğendim. Full Aile filmi diyebilirim. imdb 7.1 almış. yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş.
Mehmet, 28 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.