Kabus Sokağı izle

Nightmare Alley
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Kabus Sokağı izle
William Lindsay Gresham'ın 1946 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan film, insanları dikkatle seçilmiş birkaç kelimeyle manipüle etme yeteneğine sahip ve daha da tehlikeli psikiyatristlerle çalışarak para kazanma yeteneğine sahip.Genç bir dolandırıcının hikayesi. insanlar. Son yılların en iyi drama ve gerilim filmlerinden biri olan Nightmare Alley, web sitesinde 4K formatında yayınlanıyor ve Stanton ile Gina arasındaki korkunç savaşı anlatıyor. Gezici eğlence parkı ekibinin bir üyesi olarak, Stanton'ın bu karnavala katılmasının asıl amacı, Gina ve Pete'in ikilisinin hilelerini çözmekti. Çünkü Gina ve Pete insanların kalbini okudular ve bu karnavalda büyük ses getirdiler. Ama tam o anda, bir alkolik olan Pete aniden ölür, bu yüzden Gina'nın şovu için yeni bir ortağa ihtiyacı vardır. Bu arada Stanton, bu yeni ortağın kendisi olabileceğini söylüyor, bu da bir fırsat ve Gina'ya yaklaşıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Mehmet, 10 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.
Şemsi Yiğit, 11 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Sadık Can, 14 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Ecren, 14 dakika önce
yılında güzel filmler yaptı, ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
İbrahim Onat, 22 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.