James Bond 23: Quantum of Solace izle

Quantum of Solace
TR Moly ALTYZ MolyFRAGMAN
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
James Bond 23: Quantum of Solace izle
Filmin nihayet çekilen departman ile canında fazla sevdiği dostu vesper tarafından aldatılan ajanımız bu görevde kalbinin sesini dinleyerek değil mantığını kullanarak devinim etmek zorundadır fakat mesele ne olursa olsun olayları gün yüzüne çıkarmak ile alakadar kararlı kişi 007 vespere şantaj yapıldığının ve onun arkasında olanların fazla tehlikeli adamlar olduğunu öğrenmektedir. hadise genişledikçe henüz bir kompleks çözüm, durum almaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 8 Yorum
 • TunçMisafir

  James Bond 23: Quantum of Solace filmini diğer filmlerden ayıran senaryosu ve oyunculuklar bence. Filmde Türkçe dublaj seçenekleri olması çok iyi olmuş yemek yerken alt yazı okumak zor. bu siteyi yeni keşfettim Sitenizi nişanlıma önerdim, onlarda çok beğendi.


  0

  0
 • GüzayMisafir

  James Bond 23: Quantum of Solace filminin konusu bence çok iyi. 10 yaşındayım ve filmi beğendim. Amerika, İngiltere filmlerini zaten hep sevmişimdir,


  0

  0
 • KadirrMisafir

  kahvaltı yaparken izlemek için film arıyarsanız 10 numara film. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. filme benim puanım 10 numara 5 yıldız. ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.


  0

  0
 • Abdullah FurkanMisafir

  yemek yerken Aksiyon süper oluyor. Aksiyon filmi diye buna denir.


  0

  0
 • MalikMisafir

  İlk defa bir filme yorum yapıyorum. 6.6 imdb puanı yeterli. film 2008 yapımıymış bu arada,


  0

  0
 • NuelifMisafir

  Filmi öğle arasında izledim. 720p candır gerisi heycan bu siteyi yeni keşfettim bu arada Van da herkes sizin siteyi öneriyor.


  0

  0
 • Turhan OnurMisafir

  Unutulamaz filmlerden. Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, film 2008 yapımıymış bu arada,


  0

  0
 • Hayri AnılMisafir

  2008 yılına damga vurmuş, güzel bir film… 55 yaşına geldim ve halen Aksiyon filmleri izliyorum 🙂 Amerika, İngiltere filmleri çok acaip oluyor


  0

  0
Film Robotu