Jadotville Kuşatması izle

The Siege of Jadotville
1080p TR Dublaj
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Jadotville Kuşatması izle
Gerçek bir hikayeye dayanan bu filmde, Afrika'daki Birleşmiş Milletler barışı koruma güçlerini temsil eden İrlandalı askerler, düşman güçleri tarafından kuşatılır ve karakolu cesurca savunur. Düşman birlikleri, Afrika'daki savaş sırasında İrlandalı askerler tarafından korunan bir karakola saldırdı. BM askerlerinin bu askeri alanı korumak ve düşmesini önlemek için hayatlarını feda etmeleri gerekiyor. Film, gerçek olaydan beyaz perdeye taşınan aksiyon, gerilim ve savaş türlerinde yer alıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Argun, 30 saniye önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. Aile filmlerin babası kesinlikle. filmlerini zaten hep sevmişimdir,
Kayıhan Nedim, 3 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. yönetmen iyi iş çıkarmış
Arzucan, 7 dakika önce
yılında sinema salonunda izlediğim muhteşem bir Aile filmidir. Aile tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. hatrına bile bu film izlenir. oyunculuklar çok iyiydi.
Yasemin Bahar, 9 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Malik, 10 dakika önce
Wicked (The Wicked Trilogy) filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Erkut teşekkürler.