İnatçılar – Rams izle

Rams
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
İnatçılar – Rams izle
98 izlenme
IMDb: 6.6
2020'de Avustralya'da vizyona giren Rams (İnatçı) filminin yönetmen koltuğunda Jeremi Sims oturuyor. Filmin senaryosu, Jules Duncan'ın usta kalemi tarafından, Grimur Hakonarson'ın önceki bir filminden ilham alınarak yazılmış. Filmdeki ana karakterleri Jurassic Park'tan tanıyabileceğiniz Sam Neill ve Michael Caton oynuyor. Film, koyun çiftçiliği yapan iki kardeş arasındaki on yıllardır süren çatışmayı anlatıyor. Uzak Batı Avustralya'da iki kardeş, Colin ve Les sürekli bir çatışma içindedir. Her ikisi de ailelerinin değerli torunlarının soyundan gelen ayrı koyun sürüleri yetiştiren bu iki adam, evlerde yan yana yaşıyor ama ayrı dünyalarda yaşıyor. Her iki kardeş de çok değerli bir koyun cinsi olan Kalgan koyunu seçme yarışmasına katılır. Aralarında husumet bulunan kardeşler, yarışma sırasında gergin bir atmosfer yaratır. Yarışmadaki diğer tüm yarışmacılar elenir ve iki kardeş Colin ve Les son ikiye kalır. Kısa bir seçim sürecinin ardından Les yarışmayı kazanır. Colin aldırmaz ama sonra Les'in kazanan koçunu kontrol etmeye gider. Antrenöre baktığında bir sorun olduğunu anlar ve bunun OJD denen bir hastalık olduğunu düşünür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ayçağ, 11 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, filmin en çok sonunu beğendim, güzel kurgulanmıştı. Karaman daki kardeşlerime selam.
Esma Ece, 16 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi. Dram filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. Samsun daki anneme selam.
Şemsi Yiğit, 30 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Oğur, 31 dakika önce
Filme yorum yapacağım ama inanın hakkını veremem. Dram filmlerini çok seviyorum. film yapımıymış bu arada, Bu filmi kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Yasemin Bahar, 31 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.