Huzursuz izle

Les Intranquilles
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Huzursuz izle
119 izlenme
IMDb: 6.7
Leila ve Damien birbirleri için tutkuludur. Bipolar teşhisi konan Damien, Leila'nın asla istediği kişi olmayacağını düşünse de hayatını onunla sürdürmek için mücadele eder. Herhangi bir sanatçı gibi, Damien biraz çılgın ama Damien'ın çılgınlığı her zaman sevimli ayrıntılarda gizlidir. Bu yüzden karısı Leila onu çok seviyor. Oğullarıyla sıcacık bir aile tablosu çizen çift, bugüne kadar büyük bir sorun yaşamadı. Ama son zamanlarda Damien artık eskisi gibi değil ve deliliği günden güne artıyor. Damien, Leile ve oğulları Amine eğlenmek ve rahatlamak için sahile giderler ve her şey yolundadır. Leile kumsalda güneşlenir ve Amine ve Damien açık denizde küçük tekneleriyle eğlenirler. Ama birden Damien eve yüzmeye karar verir ve suya dalar, bu da küçük Amine'nin tekneyi kendi başına kullanmasına neden olur. Leila ise küçük Amine'nin henüz kayık gibi tehlikeli bir aracı kullanacak yaşa gelmediği için olup biteni anlayınca adeta deliye döner.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Kevser, 13 saniye önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. kullandığınız player baya iyiymiş, hiç donmadı. sonunda reklamsız bi film sitesi buldum teşekkürler.
Doga Elif, 3 dakika önce
Yıllar geçse de unutulamayacak filmlerden biri. Aile filmi izlemek istiyorsan hiç durma.
Köksal, 6 dakika önce
Genel olarak üst seviyede bi film.. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 8.6 :D 1080p kastı baya, böyle altyapı olmaz olsun, 720p de sorunsuz izledim. Filmde pek sigara içen görmedim hoşuma gitti.
Yasemin Bahar, 8 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Nun, 8 dakika önce
Wasabi filmini diğer filmlerden ayıran senaryosu ve oyunculuklar bence. Netflix e baktım ama göremedim. ben diğer Aksiyon filmlerine geçiyorum görüşürüz :D