Father Stu izle

Father Stu
Türkçe Dublaj
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Father Stu izle
2.560 izlenme
IMDb: 7.1
Gerçek bir hayat hikayesinin beyazperdeye birebir uyarlaması olan 4k film formatındaki Peder Stu, Stuart Long adında bir adamın hayatını takip ediyor. Stuart faşist bir hippi ve boksördür. Boks yapmadığı zamanlarda bir kasap dükkânında çalışan Stuart, iş, barlar, boks ringleri ve istenmeyen barlar için verdiği mücadelede evinden geçimini sağlar. Stuart'ın babası ondan çok uzakta değil ama yine de oğlu kadar hızlı değil. Bir gün kilisenin karşısında parlayan ve sigara içen Stuart, Carmen'in kilisenin dışındaki insanlarla konuştuğunu görür görmez aşık olur. Ama Carmen beyaz bir kadın değil, bu yüzden Stuart'a ilahi bir uyarı gibi. Yine de Stuart bu güzel kadınla bir ilişki kurmak istemektedir. Ama Carmen vaftiz edilmemiş biriyle birlikte olmak istemediğini söylediğinde Stuart vaftiz olmaktan çekinmez. Carmen inanamadı ama aşktan Stuart'ın kapısından bile geçemediği bir kilisede vaftiz edildi ve Carmen'in kalbine bir adım daha yaklaştı. Stuart'ın hayatı farklı bir yöne doğru ilerlemeye başladı ama Stuart geceleri sokakta bir bardan bisiklet sürerken arabanın aniden sokağa çıkıp şok içinde komaya girdiğinden habersizdi. araç. Stuart'ın komaya girdiği andan gözlerini açana kadar, Carmen Stuart'ın kafasında kaldı ve çabucak İncil ve Tesbih'i aldı. Stuart uyandığında aydınlanmış gibi görünür ve uyandığında inanılmaz bir karar verir. Stuart'ın inanılmaz kararı rahip olmaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Keremcan, 3 dakika önce
Fantasti filmlerini çok severim zaten , yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Senem, 6 dakika önce
Baş yapıt efsane bu film. Full Bilim Kurgu filmi diyebilirim. imdb 6.6 almış. Film eşliğinde patlamış mısır, kola ve Dicle gibisi yok :)
Sıddıka, 7 dakika önce
Bilim Kurgu filmleri hoşunuza gidiyorsa mutlaka izlemelisiniz. Pişman olmazsınız. izlemeye değer güzel bi film. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Muhammed Ali Duran, 8 dakika önce
Ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken fiilmlerden.. Artık insanlar Bilim Kurgu filmi dedikleri zaman akla ilk Dark Cloud geliyor.. Netflix e baktım ama göremedim.
Safa Ahmet, 12 dakika önce
Selam, tereddüte gerek yok, izleyin. Dev ekranda 1080p izledim. 4k olsa tadından yenmez.