Fanteziler izle

Les Fantasmes
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Fanteziler izle
532 izlenme
IMDb: 5.6
Özgeçmişleri birbirinden çok farklı olan altı çiftin tek ortak noktası evliliklerinin mutsuz olmasıdır. Uzun yıllar birlikte olan bu kişilerin evlilikleri artık ilk günlerdeki kadar heyecanlı ve mutlu değildir. Bu 6 çiftin cinsel yaşamları neredeyse yok denecek kadar azdır. Altı çift, mutsuzluklarının seks eksikliğinden kaynaklandığına inanıyor. Bu altı çift altı farklı cinsel fanteziyi denemeye karar verdi. Bu fanteziler bazı çiftler için işe yarar ve mutluluk getirir, ancak bazıları mutluluğa bu kadar kolay ulaşamaz. Altı sorunlu çift, teşhircilik ve yoksunluk gibi cinsel rol yapma fantezilerini denemeye başlar. Bu çiftlerin her biri farklı bir sosyal düzene aittir ve her birinin farklı bir yaş grubu vardır. Bu çiftler yıllardır birlikte yaşıyor ve aşina oldukları için eskisi kadar mutlu değiller. Altı çift cinsel fanteziler denerken, mutsuzluklarının temel nedeninin cinsellik eksikliği olduğunu keşfederler. Ancak bu altı çiftin birbirini mutlu etmesi kolay değildir. Her çift eşini bir bulmaca, karmaşıklık olarak görür ve onları nasıl memnun edeceğini bilemez.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Yasemin Bahar, 58 saniye önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Fetullah, 2 dakika önce
Unutulamaz filmlerden. 720p candır gerisi heycan
Elife, 5 dakika önce
Selam, tereddüte gerek yok, izleyin. Dram filmlerini çok severim zaten Bu filmi çok daha önceden izlemeliydin dostum :D
Mehmet Ziya, 8 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Fantasti filmleri içinde öne çıkıyor. keşke daha önceden keşfetseymişim emeği geçen herkese teşekkürler.
Mehpare, 9 dakika önce
Etkileyici bi senaryo. Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor. siteyi sık kullaılanlara ekledim.