Fantastik Canavarlar 1: Nelerdir Nerede Bulunurlar izle

Fantastic Beasts and Where to Find Them
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Fantastik Canavarlar 1: Nelerdir Nerede Bulunurlar izle
Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar izle, Hikayemiz Amerika Birleşik Devletleri'nin kalbi New York'ta geçiyor. Yıl 1920'lerin ortalarını gösterir. Ana karakter Newt Scamander, gizemli bir büyücüdür. Newts'in birçok olağanüstü yeteneği vardır. New York'a vardığında elinde sadece komik bir deri valiz vardır. Bu bavulun içindekiler sıradan değil, ilginç ruhsal yaratıklar içeriyor. Ancak bavula bir şey olur ve içindeki ruhani varlıklardan biri bavuldan çıkmaya başlar. Newt, bu yaratığı yakalamaya çalışırken, konuşmayı ilerleten fırın Nomaji Jacob Kowalski ile tanışır. Şu ana kadar büyük bir sorun gibi görünmüyor ama asıl sorun kimse fark etmeden başlıyor. Newt ve No-Maj Jacob Kowalski'nin bavulları neredeyse aynı çünkü bavullar karıştı. Amerika Birleşik Devletleri Kongresi, Newt'i büyü kurallarını ihlal ettiği için tutukladı. Ancak daha sonra yayınlanacaktır. Bavuluyla birlikte serbest bırakıldıktan sonra Newt, içeride yalnızca Nomaji Jacob'ın pişirme malzemelerinin olduğunu fark etti. Bu arada, Nomaji Jacob bilmeden Newt'in bagajını açar ve düzinelerce yaratığı şehrin sokaklarına bırakır. Artık gerçek sahibinin bavulu bir an önce alması gerekiyor. Sonunda, Tina ve Newt Jacob'a gelir ve ondan bir bavul alır. Tina daha sonra onları dairesine götürür ve Quiney ile tanıştırır. Jacob burada Queeny'den çok etkileniyor. Aslında, bu etki her iki taraf için de karşılıklı olarak münhasırdır. Ancak sorun şu ki, Amerikalı büyücülerin sihir yeteneği olmayan insanlarla duygularını paylaşmalarına izin verilmemektedir. Yani Newts ve Queeny'nin bir araya gelmesi neredeyse imkansız. Ama Newt bundan sonra yoluna nasıl karar verecek? Hayatını American Wizard'ın kurallarına göre mi sürdürecek, yoksa bu kuralları çiğneyerek başka bir yol mu seçecek? Sokaklarda dolaşan kaçak bir hayaleti de yakalayabilir mi? Yoksa büyülü yaşamının başarısızlığı nedeniyle üstün yeteneği reddedildi mi? 1080p ve 720p türkçe dublaj izleme seçenekleri ile sizlere sunuluyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Hikmet Nazlı, 46 saniye önce
Limbo – Araf filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Emin teşekkürler. Filmde Türkçe dublaj seçenekleri olması çok iyi olmuş yemek yerken alt yazı okumak zor. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Necip Fazıl, 2 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Ali Ozan, 3 dakika önce
Genç ve Güzel filmini diğer filmlerden ayıran oyunculuklar bence. imdb 6.7 almış.
Seyit Ahmet, 4 dakika önce
Üzerine daha iyisinin yapılacağını hiç sanmıyorum. bu siteyi yeni keşfettim ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
Özmen, 5 dakika önce
Bumblebee filmi senaryosu ile diğer filmlerden ayrılıyor. Filmin tek kötü yanı bitmesi. Netflix e baktım ama göremedim.