Elrod Gölü’nde Kaybolma izle

Through the Glass Darkly
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Elrod Gölü’nde Kaybolma izle
183 izlenme
IMDb: 6.6
Charlie, güneşin tatlı ışığına dayanamayan ve onunla gölde oynarken ortadan kaybolduğu bir an için çok para ödemek zorunda kalanlardan biridir. Uyandığında Charlie, uzun zamandır onu ilk kez görmediğini fark eder, ne yapacağını bilemez ve ne polis ne de kendisi onu bulamaz. Alkole düşkün olmasına rağmen, Charlie kızını aramaktan asla vazgeçmez. Bu durum şehrin her yerinde ismini üzmüştür. Bu arada, Charlie kasaba halkını görmezden gelir ve kızına ne olduğunu öğrenmek için mücadele etmeye devam eder. Bir yıl sonra, kızları artık iletişim kurmaz ve Charlie alkole düşkündür. Ancak bu sırada genç gazeteci Amy şehre gelir. Amy, Charlie'nin kızından birkaç yaş büyük bir kız yakın bir bölgede kaçırıldığı için sonuna kadar Charlie ile birlikte olduğunu söylüyor. Bu iki olayın bağlantılı olduğuna inanan ikili, bu yeni kayıp kişi vakasını araştırmaya başlayacak. Soruşturması sırasında, yeni kaçırılan kızın babasının olayın bir noktasında o kadar uğursuz olmadığı keşfedildi. Bu arada Charlie, Trip olarak bilinen babasının kızının kaybolmasıyla bir ilgisi olup olmadığını görmek için bu yeni gelişmeyi takip etmek istiyor. Ancak Charlie ve Amy bu ilişkiyi araştırdığında işler karmaşıklaşır. Bu ikinci kaçırma olayı sonucunda Charlie gördüklerine inanmaya başlar. Charlie neyin gerçek neyin hayal olduğunu anlamıyor ve nedense kafası gitgide daha fazla karışıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ecenur, 13 saniye önce
Her filme 10 vermem ama bu film hak ediyor 10/10. yönetmenin diğer filmlerinede bi göz atın.
Necip Fazıl, 2 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Ebrar, 3 dakika önce
Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Berhudan, 9 dakika önce
Game Of Thrones filmi senaryosu ile diğer filmlerden ayrılıyor. oyuncu kadrosu için bile izlenebilir. Nihayet reklam çöplüğüne dönmemiş bi site buldum.
Caner Hazar, 20 dakika önce
Her yönüyle muhteşem bir film. 36 yaşındayım ve film tam bana göre.