Dünyada izle

In the Earth
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Dünyada izle
Yıkıcı etkileri olan virüsler tüm dünyaya yayılıyor. Bilim adamları ve günlük cihaz çalışanı kaşifler, virüse çare bulmak için ormanın derinliklerine iner. Gecenin içinden karanlığın merkezine yaptıkları yolculukta beklenmedik bir durumla karşılaşırlar. Alma, ekipmanlarını kontrol etmek ve gerekli güncellemeleri yapmak için ormandaki kulübesine giden bir bilim insanıdır. Bu arada, bir orman kaşifi ve iz sürücü olan Martin, Alma'nın yolunu keser. Martin, Alma ile birlikte kulübeye geldiğinde, bulduğu kitap dikkatini çeker. Alma ona bu kitapların Ormanın Kutsal Ruhu hakkında olduğunu söyler. Çok derine inmez, ancak Alma sıradan bir bilim adamı olarak hiç tanışmamıştır. Ancak Martin, Alma'nın güzelliği ve zekasından etkilenir. Kısa sürede çok musallat olan Alma ve Martin, tüm dünyaya yayılan virüs nedeniyle yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kalırlar. Bilim adamları virüs için bir çare ararken, Alma ve Martin hem virüs hem de açıklanamayan bir güç için savaşmak için daha büyük bir mücadele içindedirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Urçuk, 4 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Urçuk, 4 dakika önce
Filmin kapak fotoğrafından dolayı izlememiştim. vakit kaybı değilmiş, İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
İlkyaz, 8 dakika önce
Bourne’un Mirası filmi kendi türünde öne çıkıyor bence. 36 yaşındayım, filme benim puanım 7.9 hazir film ailesi iyiki varsın.
Paksoy, 26 dakika önce
filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Mehmet, 32 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.