Direniş 1942 izle

Burning at Both Ends
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Direniş 1942 izle
İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen bir hikayede, bir grup asker Nazi askerlerinden gizlenir. Askerler radyoyu kendileri gibi hayatta kalanlar için bir umut ışığı olarak kullanmaya çalışırlar. Film, Nazi işgali altındaki bir grup Fransız direniş radyo istasyonunun Yahudi bir aileyle birlikte yakalanmadan kaçmasını konu alıyor. Matthew Hill ve Landon Johnson, bu senaryo için 2014 yılında 50.000 Dolarlık Kronos Ödülü'nü kazandı ve filmi yönetti. Direnç: 1942'de 4K formatında, 2021'de vizyona giren bu film, 1942'de geçiyor. Film, Fransa'nın Nazi kontrolü altında olduğu ve drama ile tarihi kaynaştıran bir tür olarak tarihe adını yazdırdığı bir dönemi gözler önüne seriyor. Müttefikler kıtadan atılırken ve tüm dünya Hitler'in kazandığına inandığında Hitler'in zaferi neredeyse kesindi. Her şey Hitler'in gölgesinde gelişirken, Jack adında bir adam umut mesajını bir radyo bağlantısı aracılığıyla yaymak ister. Ancak, bazı insanlar bunu önlemek istiyor. İstediği mesajı göndermek isteyen Jack, istediği bu mesajın kendisini engellemeye çalıştığının farkında değildir. Bu umut mesajını engellemeye çalışan şeytani ve amansız Gestapo kaptanı Klaus Jaeger'dir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • KerimeMisafir

    Direniş 1942 filmi senaryosu ile diğer filmlerden ayrılıyor. Altyazıyı hazırlayan iyi yazmış.


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Onur Kerem, 8 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. imdb 8.5 almış ama bence 9.7 olmalıydı Filmi uçakta izledim, 2 saat nasıl geçti anlamadım.
Arslan, 22 dakika önce
Filmi bana 31 yaşındaki arkadaşım Nаdide önerdi. yılında güzel filmler yaptı,
Keremcan, 24 dakika önce
Fantasti filmlerini çok severim zaten , yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Keremcan, 29 dakika önce
Fantasti filmlerini çok severim zaten , yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Zeki Yiğithan, 41 dakika önce
Mükemmel 8/10. yılında güzel filmler yaptı, bu arada Adıyaman da herkes sizin siteyi öneriyor.