Çıkış Yok izle

No Exit
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Çıkış Yok izle
314 izlenme
IMDb: 6.1
Damien Power'ın gerilim filmi "Çıkış Yok", çok katmanlı bir oyunun kanlı, karla kaplı parçası olan ara istasyondaki bir grup insandır. Görünüş olarak güzel olsa da güzel derbi aslında bir uyuşturucu bağımlısıdır. Bu durumdan kendini korumak isteyen Derby rehabilitasyon merkezine gider. Ancak çok geçmeden annesinin eyalet dışındaki Salt Lake City'deki bir hastanede olduğunu öğrenir ve haberi alamaz. Derby, rehabilite olmasına rağmen annesini görmek istedi ama aynı gün kaçıp annesini görmek için yola çıktı. Eyalet giriş ve çıkışına giderken kasabanın içinden geçen Derby, polis tarafından durdurulur ve kar fırtınasının zarar gördüğünü ve yolu kapattığını görür. Polis memuru Ron, geceler şiddetlenirken Derby'ye kasabadaki bir misafirhanede kalmasını teklif eder. Karşı koyamayan derbi, kasabadaki o yere gider ve orada başkalarının da sıkışıp kaldığını görür. Bu arada Derby, bir trafik ışığı olup olmadığını görmek için dışarı çıkar ve kızın kaçırıldığını ve gözaltına alındığını bulur. Ama derbi aptalca değil ve kafa karıştırmıyor. Derbi, hiçbir şey olmamış gibi geri döner ve kimsenin şüphesi olmasın, bu aracın sahibini öğrenir. Derby, araba sahibinin kendisi gibi kapana kısılmış Lars adında bir adam olduğunu öğrenince onu damgalamak için götürür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • Bağış CanMisafir

    Gerilim film dünyası ikiye ayrılır Çıkış Yok ve diğerleri.


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Necip Fazıl, 3 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Ayhan Furkan, 5 dakika önce
Sizin o leş yorumlarınız bu filme işlemez çünkü bu film bir BAŞYAPIT. imdb 7.2 almış ama bence 8.4 olmalıydı
Enes Said, 6 dakika önce
Filmi geceleri izleyin daha keyifli oluyor. imdb 7.4 almış. Netflix bu filmi eklememiş heralde. Karaman dan sevgiler :)
Emine Tuğçe, 6 dakika önce
Sıkılmadan izledim ben. Aile filmi izlemek istiyorsan hiç durma. filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Buse Gizem, 10 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi. Genelde Aile filmi izlemem ama bu filmi beğendim. Netflix bu filmi eklememiş heralde.