Çıkış Planı izle

Exit Plan
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Çıkış Planı izle
84 izlenme
IMDb: 5.1
Çıkış Planı izle, Max (Nikolaj Coster-Valdau) Danimarkalı bir hayat sigortası şirketinde çalışıyor ve kız arkadaşı Lerke (Tuva Novotny) ile birlikte yaşıyor. Max ve kız arkadaşına Simba adında bir kedi eşlik ediyor. Max basit ve sakin bir hayat yaşıyor ve çok mutlu. Şaşırtıcı bir şekilde, beyninde ameliyat için uygun olmayan, hızla büyüyen bir tümör olduğunu keşfetti. Tümör büyüdükçe öfkesini kaybettiği ve halüsinasyon görmeye başladığı bildirildi. Max ne yapacağını bilemedi ve intihar etmeye karar verdi. Aurora adlı bir otelin varlığından intihara teşebbüs ederken ölen bir müşterinin karısı tarafından bilgilendirildi. Aurora, konukların acı çekmeden intihar edebilecekleri 5 yıldızlı lüks bir oteldir. Max bunu öğrendiğinde, otelle ilgilenmeye başladı ve oraya gitti. Otel, İskandinavya dağlarında yer almaktadır. Otelin adı Aurora. Geceleri, oluştukları yerden Kuzey Işıklarını görebilirsiniz. Max otele vardığında, sessizce ve sessizce otele yerleşir. Geldiğinde otelin çok lüks ve lüks olduğunu gördü. Otelin amacı iç karartıcı görünüyor, ancak bu üzücü amaç otelin tasarımına yansıtılmıyor. Köpük banyosundan sonsuz lüks bir yemeğe kadar her şeyi bulan Max, tekrar intihara teşebbüs eder. Ancak, ikinci kez kendi canına kıyamazdı. Otel personeli gelecekte Max'i destekleyecektir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Argun, 3 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. Aile filmlerin babası kesinlikle. filmlerini zaten hep sevmişimdir,
Kayıhan Nedim, 5 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini defalarca izledim ve her izlediğimde keyif aldım. yönetmen iyi iş çıkarmış
Arzucan, 9 dakika önce
yılında sinema salonunda izlediğim muhteşem bir Aile filmidir. Aile tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. hatrına bile bu film izlenir. oyunculuklar çok iyiydi.
Yasemin Bahar, 12 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Malik, 12 dakika önce
Wicked (The Wicked Trilogy) filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Erkut teşekkürler.