Canavarlar Ligi izle

Rumble
4K TR Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Canavarlar Ligi izle
Stephen A. Smith, Geraldine Viswanathan ve Will Arnett ayrıca senaryosunu Hamis Grieve, senaryosunu Grieve ve Matt Lieberman, Rob Harrel ve Monsters on the Hill görsel başlığından uyarlanan Rumble görsel filminin seslendirme ekibinde yer alıyor. . Stoker kasabasının şampiyonu yenilmez dokunaçtır. Ama bu yıl bütünlük içinde. Çünkü Stoker Town'ın şampiyonluğundan sonra Tentacular, şimdi tekrar Stoker Town'ı temsil ettiğini söylüyor. Kasaba halkı kısa bir süreliğine yeni bir yerde olmazsa, Stoker kasabası da bu savaştan elde edilen geliri kaybeder. Winnie Coyle ise onu kasabanın çıkmazından uzak tutmak için anaokuluna gitmek zorunda değil. Winnie Coyle bu sporu çok düşündü ve eskisinden devam edecek yeni bir şampiyon bulması gerekiyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Necip Fazıl, 18 saniye önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Saadetnur, 32 saniye önce
işten dönerken izlemek için güzel film. dan selamlar Saadetnur <3 Müjde
Necip Fazıl, 6 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Aslıcan, 6 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Gizem tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. yönetmen iyi iş çıkarmış Adana dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Fatmanur, 6 dakika önce
Aksiyon filmlerin babası kesinlikle. Filmin yönetmeni kendini aşmış ya. Filmi izlemeyen çok şey kaybediyor sölim :D