Camille izle

Camille
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Camille izle
175 izlenme
IMDb: 6.8
Gerçek bir hikayeye dayanan yapım, foto muhabiri Camille Lepage'in hayatını tanıtıyor. Camille Lepage, 28 Ocak 1988'de Fransa'da doğdu. 12 Mayıs 2014'te öldü. Camille, Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki bir çatışma sırasında 26 yaşında öldürüldü. Camille genellikle ideal muhabir olarak anılır. Orta Afrika'da olaylar ülkeyi feci şekilde sallamaya devam ediyor. Ülkede bir iç savaş patlak verir ve Camille bu savaşın gidişatını ortaya çıkarmak ister. İçinde, Orta Afrika Cumhuriyeti'nde bir iç savaşın ortasında. Camille ülkeye girer girmez burada çok çalışacağını düşünür. Şimdilik bu doğru. Ancak bir süre sonra Camille, ülkenin önde gelen siyasi liderlerinden biriyle birlikte bir arabada ölü bulundu. Bu durum bir kazadan ziyade bir cinayet olarak nitelendirildi. Peki Camille'i kim öldürdü, kim sadece bir muhabirdi? 26 yaşındaki kız ne için feda edildi? Bu durumdan sonra ne oldu? Fransız medyası bu olaya nasıl tepki verdi? Camille Lepage kimdi? Çalışma yeri olarak neden Orta Afrika Cumhuriyeti'ni seçti? Belgesel gibi görünen prodüksiyonun sonunda her birinin cevabını alacaksınız. Fransızca 4k formatındaki eser ilk olarak 1 Ekim 2019'da halka açıldı. Yapımın 1 saat 30 dakika süren IMDB puanı 6.8. Üretime Türkçe seçeneği ile web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ayçağ, 10 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, filmin en çok sonunu beğendim, güzel kurgulanmıştı. Karaman daki kardeşlerime selam.
Esma Ece, 14 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi. Dram filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. Samsun daki anneme selam.
Şemsi Yiğit, 28 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Oğur, 29 dakika önce
Filme yorum yapacağım ama inanın hakkını veremem. Dram filmlerini çok seviyorum. film yapımıymış bu arada, Bu filmi kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Yasemin Bahar, 29 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.