Büyük Hastalık izle

The Big Sick
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Büyük Hastalık izle
Pakistan'daki Kumail (Kumail Nanjiani), bara gider gitmez taksi şoförü olarak çalışan büyüyen bir komedyendir. Bu komedi programlarından birinde aile terapisti Emily Gordon (Zoe Kazan) ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak bir gün Emily aniden "Yetişkin Still Hastalığı" adı verilen bir hastalığa yakalanır ve komaya girer. Bu süreçte Kumail, hastalık süreciyle baş ederken iyi bir komedyen olmaya çalışır. Emily ise kendini ailesine empoze etmeye çalışırken ailesiyle kültürel çatışmalarla yüzleşmek zorundadır. Kumail'in ailesi onun LSAT sınavına girmesini ve seçtikleri kızla evlenmesini istiyor. Ve bu kız özellikle seçtikleri Pakistanlı kız olacak. Tabii ki Khmerler bu durumu pek iyi karşılamıyor ve yoldalar. Kumail'in ayrıca küçük bir stand-up gösterisi var. Her zamanki gösteriden sonra kızla tekrar tanışır. Emily. Gösteriden sonra bir gece standları var. Bundan sonra ilişkileri normal bir tempoda devam eder ve bambaşka bir boyut alır. Her şey sorunsuz çalışır. Khmer bu ilişkiyi ailesinden gizler. Ailesi Emily'yi kesinlikle onaylamayacaktır çünkü o kendi kökeninden bir kız değildir. İlişkilerinden bir süre sonra Emily, Kumail'in ailesinin evlenmeyi seçtiği kızın resmini bulur. Bu, Emily'nin ilişkilerinden şüphe duymasına neden olur. Peki çiftin sonu ne? İkisinin de geleceği var mı?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Feray, 3 dakika önce
Mükemmel 9/10. filmleri çok acaip oluyor
Vedia, 4 dakika önce
Gerçekten film beni çok etkiledi. Filmin yönetmeni kendini aşmış ya. Emeği geçenlerin eline sağlık.
Aslıcan, 24 dakika önce
Filmde ki bayan oyuncuların güzelliğini söylemiyorum bile. Gizem tarzında yapılmış en iyi filmlerden birisi. yönetmen iyi iş çıkarmış Adana dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Gülümse, 37 dakika önce
Mükemmel bi yapım. ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
Eylem, 51 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.