Bilincin Sınırları izle

Minor Premise
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Bilincin Sınırları izle
Sinirbilimci Malcolm, babasının mirasının üstesinden gelmek için tehlikeli bir deneye dahil olduğunda karanlık tarafıyla yüzleşmek zorundadır. Prodüksiyonda kamera arkasında başrolde yer alan Eric Schultz, Satyas Ridaran, Peyton Ashbrook ve Dana Ashbrook'u takip edecek. Malcolm bir sinirbilimcidir. Onun gibi, Malcolm'un babası da zeki ve kaba kuvvet adamıdır. Bu yüzden Malcolm her zaman ona meydan okuyan keşifler ve deneyler arar. Bir gün elinden gelenin en iyisini yapar ve kendini deneye adar. Ancak bu deney çok tehlikeli bir deneydir. Elbette, Malcolm umursamıyor. Tek istediği fikirlerinin gerçekleşmesi ve başarılı olmasıdır. Üzerinde çalıştığı deneyler onu süreçte tamamen farklı bir noktaya taşıyor, hatta Malcolm'u bilmediği yönlere maruz bırakıyor. Malcolm karanlık tarafıyla karşılaştığında ne yapar? Kendini ne kadar zorluyor? "Bilincin Sırrı" filminin orijinal adı "Küçük Öncül". İngiliz filminin IMDB puanı 5.9'dur. Bir tür olarak, filmler drama, bilim kurgu ve gerilim türlerine ayrılır. Film 1 saat 35 dakika sürdü ve bir ödül ve üç adaylık aldı. Türkçe dublaj seçeneği film seçeneklerindedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Mehmet, 9 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.
Şemsi Yiğit, 10 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Sadık Can, 13 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Ecren, 13 dakika önce
yılında güzel filmler yaptı, ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
İbrahim Onat, 21 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.