Benim için Gör izle

See for Me
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Benim için Gör izle
272 izlenme
IMDb: 5.9
Film, Sophie Scott adında bir kızın olaylarını kaydeder. Kendi yaş grubunda ulusal düzeyde başarılı bir kayakçı olan Sophie, birkaç yıl önce bir kazada görme duyusunu kaybetti. Sophie çok inatçı ve gururludur ve insanların ona çok nazik davranmasından veya ona yardım etmeye çalışmasından nefret eder. Görme yeteneği olmasa bile her şeyi kendisi yapmak ister. Filmin başında televizyonunuzda Grand Prix yarışının sesini duyacaksınız. Annesi yarışı kovalarken Sophie sessizce bavulunu toplar. Kasabayı birkaç günlüğüne terk eden birinin kedisine bakıcılık yapmayı planlıyor. Ancak haberim olmadan evden çıkmak istediğimde annem beni yakaladı. Sophie daha önce de benzer bir iş yapmıştı ama annesinin kazandığı paraya baktığında kızının işleri mahvettiğinden şüpheleniyor. Şüpheleri haklı ama Sophie aslında ne yaptığını bilmiyor. Sophie kedinin sahibi olacağı eve geldiğinde onunla kısa bir sohbet eder ve evde yalnızken ilk kez arkadaşı Cam'ı arar. Kam, Sophie ile ev hakkında konuşmaya başlar. Sophie evi duyduğunda, ev sahibinin çok zengin olduğunu ve burayı sevdiğini öğrenir. Çünkü daha önce ziyaret ettiği ev gibi, bu evde göze batmayan ama değerli olabilecek eşyaları alıp satar. Bu arada arkadaşı Kam, Sophie'ye yardım etmeyi bıraktığını ve ona yardım etmek için iyi bir nedeni olduğunu, ancak artık onun çalınmasına izin vermediğini söyledi. Sophie arkadaşının kamerasını görmek ve annesinin daha önce bahsettiği uygulama yardımıyla boşluğunu doldurmak istiyor. SeeForMe uygulamasında gönüllüler, görme engellilere görüntülü görüşme yoluyla yardım etmek istiyor. SeeForMe uygulamasını isteksizce kullanıyor çünkü Sophie dumana karıştığında yanlışlıkla kendini kilitliyor. Tamamen işe yaramaz bir çözüm sağlamak için konuştuğu ilk kişiye rağmen, Sophie başka bir gönüllüyle konuşmaya çalışır ve Kelly ile karşılaşır. Onun talimatıyla Kelly, Sophie'yi içinde bulunduğu çıkmazdan kurtaracaktır. Çağrı sona erdiğinde, Sophie önce Kelly'yi kurtarır, bu nedenle daha sonra yardıma ihtiyacı olursa konuşmak istediği ilk kişi o olur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • MiraçMisafir

    Üzerine daha iyisinin yapılacağını hiç sanmıyorum. Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor.


    0

    0
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Şemsi Yiğit, 2 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Oğur, 4 dakika önce
Filme yorum yapacağım ama inanın hakkını veremem. Dram filmlerini çok seviyorum. film yapımıymış bu arada, Bu filmi kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Yasemin Bahar, 4 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.
Murat Sinan, 4 dakika önce
Etkileyici bi senaryo. bu filmi telefonuma indirebilir miyim acaba? Sakarya dan sevgiler :)
Keremcan, 8 dakika önce
Fantasti filmlerini çok severim zaten , yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş. Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.