Ben Kadınım izle

I Am Woman
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Ben Kadınım izle
136 izlenme
IMDb: 6.5
"I'm a Woman", Avustralya'da bir şarkı yarışmasını kazandıktan sonra Reddy'nin New York'a gelişiyle başlar. Başladığı yere geri dönersek, geleceğin yıldızı Reddy, kendisine "canım" diyen Merkür'deki bir hükümdarla ürkütücü bir karşılaşmanın ardından şansını New York'ta dener. Kızıyla birlikte mobilyalı bir dairede yaşayan Reddy, gece kulüplerinde şarkı söyler ve kariyerini alt üst etmeye çalışır. Onu açlıktan ölmek üzere olan genç bir ajan olan Jeff Wald (Evan Peters) ile tanıştıran müzik gazetecisi Lillian Roxon (Danielle Macdonald) gibi önemli bir arkadaş edinir. Wald, Reddy'nin kariyerini yönetmeye karar verir. Evlenirler ve Jeff onu tanıtmayı bırakır ve evin ne kadar dağınık olduğundan şikayet etmeye başlar. Sonunda tamamen irade gücüyle bir albüm çıkaran Reddy, "I Am Woman" şarkısıyla onu zamanın ötesine ve zamanın ruhuna itiyor. Doğru zaman için doğru şarkı ve bu şarkı Reddy ve kızının hayatını kökten değiştirecek her şeyin başlangıcı olmasa da bir dönüm noktası olmayı hak ediyor. Gösterişli bir şarkıcı olmayan ve sahne yüzü de olmayan Reddy, kolay kolay satılmazdı. Bırakana kadar sesinin ne kadar büyük olduğu belli değildi. Daha sonra insanlar tüm bu gücün nerede saklandığını merak ettiler. "I Am Woman"da Reddy'nin gerçek sesinin kullanılmaması bir hayal kırıklığı ama Avustralyalı pop şarkıcısı Chelsea Cullen, Reddy'nin tonunu ve ifadesini birbirine yaklaştırmak için harika bir iş çıkarıyor. 4k formatında I Am Woman'da gerçeklikten çok büyük zaman sıçramaları var, en şaşırtıcısı 1974'ten 1983'e atlamak. Onun bir yıldız olduğunu gördükten sonra, film neredeyse 10 yıl sürüyor ve sarsılmış evliliği zamanından devam ediyor. Daha sonra Jeff, zirveye ulaşmasına yardım eder, ancak aynı zamanda ilişkilerini yavaş yavaş zehirli hale getiren bir uyuşturucu bağımlılığından muzdariptir. Şöhretin koşuşturmacasına kapılan ve profesyonel hayatını yönetmek için Jeff'e bağımlı olan Helen, kariyerinin kontrolünü ele geçirecek ve hayallerinin peşinden gitmeye devam edecek gücü bulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Nur Dilay, 9 dakika önce
Okcan, 10 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, Müzikleri hariç herşey çok güzeldi.
Ilgaz, 41 dakika önce
Love, Death & Robots 3. Sezon izlemeyi düşünüyorsanız hiç beklemeyin. Full Animasyon filmi olmuş. admin kral adamsın vesselam :D
Alperen, 42 dakika önce
Genel olarak üst seviyede bi film.. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 9.7 :D yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, bu arada Aydın da herkes sizin siteyi öneriyor.
Taylan Remzi, 55 dakika önce
İzlenebilir :) 10/7. 36 yaşındayım, filme benim puanım 9.7 Film yapımı, laf yok,