Batı Yakası’nın Hikayesi izle

West Side Story
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Batı Yakası’nın Hikayesi izle
Tony, Jet ve Shark adlı iki gangstere rakip olan bir gençtir. Rakibinin kız kardeşi Maria'ya hayrandır. Çeteler arasındaki toprak savaşı giderek daha yıkıcı hale gelir ve Tony ile Maria'nın aşkları bu savaş ortamında çiçek açar. İlişkileri, gangsterler arasındaki gerilimi daha da artırır. 1957'de iki gangster, Manhattan'ın merkezinin batısındaki San Juan adlı bir tepeyi yönetmek için savaştı. Çetelerden biri kendilerine Jetler diyen genç beyaz bir çete, diğeri ise Porto Rikolu bir köpekbalığı. Çatışma mahalline gelen polis memurları Kurpke ve Schrank, çeteye, çatışmanın durmasının ardından savaşın anlamsız olduğunu ve kontrol etmeye çalıştıkları mahallenin yakında Lincoln Center'ın inşası için yıkılacağını söyledi. . Ama umurumda değil çünkü her iki çete de gurur duyuyor. Jetlerin lideri Riff, tepeyi kimin kontrol edeceğine karar vermek için iki çete arasında bir sokak dövüşü teklif eder. Bu savaşta çetesinin eski bir üyesi olan Tony adında bir adamdan yardım ister. Ancak Tony şartlı tahliyede ve hayatında yeni bir sayfa açmak istiyor, bu yüzden Riff'in yardım talebini kabul etmeyi reddediyor. Bu arada, köpekbalığının lideri Bernardo'nun kız kardeşi Maria, Bernardo tarafından beklenmedik bir şekilde arkadaşı Chino'ya teslim edildi. Maria Chino'dan kaçmak istiyor. Bir dans partisi sırasında Maria ve Tony tanışır ve aşık olurlar. Bunu bilen Bernardo sinirlenir ve Tony'nin dövüşe katılması şartıyla Riff'in sokak dövüşü teklifini kabul edeceğini söyler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Nur Dilay, 3 dakika önce
Üvey Kardeşler izlemeyi düşünüyorsanız hiç beklemeyin. bu filmi telefonuma indirebilir miyim acaba? Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Necip Fazıl, 3 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
İbrahim Onat, 13 dakika önce
İzledim ama merakımı gidermek için. Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor. Erzurum dan kaç kişiyiz Like atında bilelim :D
Eylem, 21 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Yasemin Bahar, 24 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.