Bangır Bangır izle

Blast Beat
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Bangır Bangır izle
Mateo ve Carly sonunda ailelerinin desteğini alır. Çünkü genç kardeşlerin aileleri Kolombiya'da kalmalarını ve siyasi ya da diğer suç ortamlarında heba olmalarını istemiyor. Bu nedenle aile, çocukları için en iyi ülkenin Amerika olduğuna karar vererek, bir şekilde onları Amerika'ya göndermeyi başarır. Sonunda, Mateo ve Carly kardeşler kendilerini Amerika'nın kenar mahallelerinden birinde bulurlar. Kardeşler ekranda gördükleri Amerika ile geldikleri Amerika arasındaki farkı görünce bu etkinin altında ezilmiş hissederler. Ama Amerika'ya vardığında, hayallerini gerçekleştirmenin zamanı geldi. Ancak hayallerine doğru bir adım atarken, kardeşler Mateo ve Carly önlerine çıkan ve iki adım geri atmalarına neden olan sorunlarla karşılaşırlar. Tüm bunlar olurken Mateo'nun ne olduğunu tahmin ettiğini söylemesine rağmen Carly onu dinlemez ve kendi hayalinden vazgeçmemeye karar verir. Mateo ise başka işlerin yapılması gerektiğini ve bu ülkede hayatta kalabilmek için harekete geçmeleri gerektiğini savunuyor. Yine de Carly geri dönmez ve hayalleri için savaşmaya devam eder! 4k formatında Blast Beat adıyla sitemize giren ve Türkçe dublajı da yapılan yapımda yönetmen koltuğunda Esteban Arango'yu görüyoruz. Ama Esteban Arango sadece yönetmen koltuğunda değil, aynı zamanda Erick Castrillon ile senaryo köşesinde de oturuyor. Kali Uchis ve Mateo Arias ve Moises Arias isimleri yapımın kahramanları olarak karşımıza çıkıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Eylem, 3 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. IMDB en az 6.1 olmalıydı. Film yapımı, laf yok, Sevdiğim tarzda hatta aralarında ilk beşte.
Selman, 3 dakika önce
Banko izlenebilir :) 10/9. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. Orijinal sesler daha içine alıyor sizi.
Şennur, 7 dakika önce
Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi filmini diğer filmlerden ayıran oyunculuklar bence. Aile filmlerinin en bilindik olanı. filmleri çok acaip oluyor Filmi daki yakın arkadaşlarıma tavsiye ettim.
Ayhan Furkan, 15 dakika önce
Sizin o leş yorumlarınız bu filme işlemez çünkü bu film bir BAŞYAPIT. imdb 7.2 almış ama bence 8.4 olmalıydı
Altan, 26 dakika önce
yönettiği diğer filmlerede baktımda kötü filmi yokmuş.