Baba Hakkında Her şey izle

Show Me the Father
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Baba Hakkında Her şey izle
40 izlenme
IMDb: 6.5
Show Me The Father, babaların çocukların hayatları üzerindeki etkisini gözler önüne sermekle birlikte, film aynı zamanda babanın aile yapısında Hristiyanlığın önemine de vurgu yapıyor. Filmde babasının hikayesinin yanı sıra bazı röportajlar ve arşiv görüntüleri de yer aldı. Drama belgeseli 2021'de Amerika Birleşik Devletleri'nde çekildi ve Rick Altizer tarafından yönetildi. Filmin yürütücü yapımcılığını Mark Millar, baş yapımcılığını ise Alex, Stephen ve Shannon Kendrick kardeşler üstlendi. Belgesel isimleri arasında Tony Evans, Stephen Evans, Sherman Smith, Eddie George, DeLand McCullough, Alex Kendrick, Larry Kendrick, Jill Kendrick, Stephen Kendrick var. 1 saat 31 dakikalık belgeselin IMDB puanı 6.5'tir. 2021 yılında yayınlanan belgesel, ABD gişe hasılatı olarak 1.9 milyon dolar sattı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Ayçağ, 1 dakika önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, filmin en çok sonunu beğendim, güzel kurgulanmıştı. Karaman daki kardeşlerime selam.
Esma Ece, 6 dakika önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi. Dram filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. Samsun daki anneme selam.
Şemsi Yiğit, 20 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Oğur, 21 dakika önce
Filme yorum yapacağım ama inanın hakkını veremem. Dram filmlerini çok seviyorum. film yapımıymış bu arada, Bu filmi kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Yasemin Bahar, 21 dakika önce
The Card Counter izlemek için sınavlarımın bitmesini bekliyordum. Aksiyon filmi denince aklıma ilk bu film geliiyor. , , filmlerini pek sevmem ama bunu sevdim.