Aşk Engel Tanımaz izle

Notting Hill
4K TR Dublaj ve Altyazılı FRAGMAN
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Aşk Engel Tanımaz izle
Aşk Engel Tanımaz izle, Aşk Engel Tanımaz full izle, Alice Filippi, Lecce Avrupa Film Festivali'nde En İyi Film Ödülü'nü kazanan Out of My League'in yönetmeni. Roberto Proia ve Michela Straniero, filmin senaryosunda birlikte çalışıyorlar. Film, ana karakter Martha'nın hikayesiyle başlıyor. Ludovica Francesconi ana karakter Martha'yı oynuyor. Martha, henüz üç yaşındayken ailesini talihsiz bir trafik kazasında kaybetti. Martha'nın anne babasından kalan tek bir evi var ve nadir görülen bir genetik bozukluğu var. Martha kistik fibrozdan muzdarip. Akciğerleri, pankreası, karaciğeri, böbrekleri ve bağırsakları etkileyen nadir ve ölümcül bir hastalıktır. Martha, bu hastalıktan ölmemek için düzenli olarak enzim ilaçları almalı ve akciğerlerini ölümcül parçacıklar içeren ortamdan uzak tutmak için solunum fizyoterapi tedavisine devam etmelidir. Uzun yıllardır düzenli olarak bu tıbbi süreçlerden geçen Martha artık bu konuda endişelenmiyor. Martha ise 19 yaşında hiç flört etmemiş bir gençtir. Martha, çocukluğundan beri yakışıklı insanlarla romantik ilişkiler kurmanın hayalini kurmuştur. Martha hayatındaki en büyük hayalini gerçekleştirmek ister ama hayalini yaşadığını ve büyüleyici insanlarla aynı seviyede olmadığını düşünür. Martha, süpermarkette indirimler yaparak geçimini sağlar ve bir ay boyunca çekici bulduğu herkesi gizlice takip eder. Arturo, Martha'nın onu takip ettiğini fark eder ve Martha ile konuşmaya başlar. Martha, Arturo ile bir ilişki kurmaya söz verir ve uyuşmazlarsa onu yalnız bırakır. Arturo anlaşmayı kabul eder ve Martha'yı yemeğe davet eder. Aşk Engel Tanımaz filmini izledikten sonra yorum yaparak diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayi unutmayın. full film bir tek bizde izlenir biliyorsunuz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Okcan, 48 saniye önce
Son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim, Müzikleri hariç herşey çok güzeldi.
Ilgaz, 32 dakika önce
Love, Death & Robots 3. Sezon izlemeyi düşünüyorsanız hiç beklemeyin. Full Animasyon filmi olmuş. admin kral adamsın vesselam :D
Alperen, 33 dakika önce
Genel olarak üst seviyede bi film.. Filme kötü diyenlerin IQ'su galiba 9.7 :D yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, bu arada Aydın da herkes sizin siteyi öneriyor.
Taylan Remzi, 46 dakika önce
İzlenebilir :) 10/7. 36 yaşındayım, filme benim puanım 9.7 Film yapımı, laf yok,
Kaan Kubilay, 46 dakika önce
İnsanın kolay kolay unutmayacağı bir film