Aşk Dalgaları izle

Pod Wiatr
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Aşk Dalgaları izle
2022 yılında vizyona giren 4k filmi "Rüzgarın İçinde (Aşk Dalgaları)" iki gencin cazibesini farklı hikayelerle aktaran ve karakterin geçmişine odaklanan bir komedi, dram ve aşk filmidir. Christopher Ruth'un yönettiği Rüzgarın İçinde, önce ana karakterin hikayesini anlatıyor. Filmin ana karakterleri Ania ve Michal'dir. Sonia Mietierika, Ania karakterini, Yakubu Sasak ise Miharu karakterini oynuyor. Ania, annesini beş yıl önce kaybetmiş bir kızdır. Ania'nın babası Andrzej bir hukuk firması işletiyor. Ania'nın annesi öldükten sonra babası Andrey başka bir kadınla evlendi. Ania'nın bu evlilikten bir üvey erkek kardeşi vardır. Annesinin ölümünden sonra Ania derin bir depresyona girer. Bu noktadan itibaren Ania tedaviye başlar. Ania'nın zaten muhafazakar bir kişiliğe sahip olan babası Andrey, Ania'nın ruh sağlığı konusunda endişelenmeye başlar. Kızının önünde titremeye başlayan Andrey doktordur. Kızının kendi yoluna gidip doktor olmasını isteyen Andrzej, kızıyla daha çok ilgilenmeye başlar. Ania, babasını memnun etmek için tıp fakültesine kaydolmak için çok çalışıyor. Andrzej, Ania tıp okumadan önce kızı ve ailesinin geri kalanıyla tatile gitmek istiyor. Planlanan aile gezisinin ardından Ania, babası Andrzej, üvey annesi ve üvey kardeşleri yola çıktı. Ania otele varmadan önce caddeden aşağı inen gençlerle dolu bir karavan fark eder. Ania bu gençlerden birine daha fazla ilgi gösterir ve daha çok etkilenir. Filmin ilerleyen dakikalarında Ania'nın dikkatini çektiği bu genç adam, Ania'nın kendini bulması, mutlu ve özgür olması hikayesine eşlik ediyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Mehmet, 13 saniye önce
Uzun süredir izlemek istediğim bir filmdi.
Şemsi Yiğit, 1 dakika önce
Ne diyebilirim ki efsane. 16 yaşındayım ve filmi beğendim. Filmin dublajı gayet iyi olmuş.
Sadık Can, 4 dakika önce
Film zaten mükemmel ötesi. Oyunculuklar ise beni benden aldı resmen. Altyazı başarılıydı. Yaa aşırı sevdimm filmii keşke filmin sonu hiç gelmeseydi.
Ecren, 5 dakika önce
yılında güzel filmler yaptı, ayrıca filmde kaliteli göndermeler vardı.
İbrahim Onat, 12 dakika önce
Dönemin enfes filmlerinden... Artık insanlar Aile filmi dedikleri zaman akla ilk Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi geliyor.. yorumlara bakan arkadaş direk aç izle, hazir film ailesi iyiki varsın.