Annemle Balayı izle

Amor de madre
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Annemle Balayı izle
1.002 izlenme
IMDb: 6.6
Düğün gününde terk edilen genç bir adamın hayatı alt üst olur. Evlilik gerçekleşmediği için önceden belirlenen balayı düşer. Adamın annesi, balayı için ödenen parayı boşa harcamamak için oğluyla balayına gitmeye karar verir. Düğün gününde terk edilmenin acısını çeken genç, annesinin isteği üzerine birlikte balayına çıkar. Hayatının en güzel anlarını tatilde geçiren kadının bu hali, çok mutsuz olan oğlunu da rahatsız edecektir. Teresa ve Jose evlenmek üzeredirler ve ikisi de mihraba giderler ama evliliği bozan bir adam Teresa'ya hala aşık olduğunu söyler ve Teresa'yı da yanına alır ve Jose'yi sunağın önünde yalnız bırakır. Düğününde terk edilen Jose o sırada inanılmaz bir depresyona girse de bu depresyonu yaşama fırsatı bulamayacaktı. Jose düğün ve balayı için para ödediği için güzel bir adada bir balayı süiti kiraladı ve bedelini peşin ödedi. Annesi Mari Carmen, Teresa'nın gitmesine sevindi, ancak oğlunun tüm masrafları peşin ödediğini öğrendiğinde sinirlendi. Mari Carmen en azından balayı parasını biriktirmek ister ve Jose'nin balayı paketi parasını geri almaya çalışır. Ancak acentede çalışan satıcı bunun mümkün olmadığını söyler ve Carmen'e maceraya başlamak için bir teklifte bulunur. Acente satıcısının teklifi, balayı tatili parasının ödendiğini ve paranın boşa gitmesini istemiyorsa bu balayına oğluyla birlikte gitmesi gerektiğini söylüyor. Mari Carmen bu olayı başta garip bulsa da oğlunun parasını kurtarmak için yaptığı bu teklifi oğluna anlatır. Jose buna inanamaz ama annesine de bir şey söyleyemez. Balayına birlikte tatile giden ikilinin annesi Mari Carmen çok eğlenirken, oğlu Jose hayatının acısını yaşıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Necip Fazıl, 23 saniye önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Muhammed Sefa, 8 dakika önce
Aile filmlerinin en bilindik olanı. yapımı filmleri severim zaten,
Ahuşen, 10 dakika önce
Mükemmel 8/10. kullandığınız player baya iyiymiş, hiç donmadı.
Günyol Ufuk, 12 dakika önce
Full Aile filmi diyebilirim. imdb 7.4 hakediyor. Altyazı başarılıydı. Giresun dan sevgiler :)
Safa Ahmet, 14 dakika önce
Üzerine daha iyisinin yapılacağını hiç sanmıyorum. Ekleyen arkadaşa teşekkürler. Sitenizi en iyi arkadaşıma önerdim, çok beğendiler.