Amerikan Suikastçı izle

American Sicario
4K TR Dublaj ve Altyazılı
Hata Bildir ×
Sorunu çözdüğümüzde haber vermemizi istiyorsanız mail adresinizi yazın.
Playerdaki Dublaj ve Altyazı Ayarlar Simgesinden, Dublaj ve Altyazı ayarlarını yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Amerikan Suikastçı izle
178 izlenme
IMDb: 6.9
Uyuşturucu satan kartellere tedarik sağlayan Eric, uzun süredir dünyanın güvenini kazanmaya çalışıyor. Ama sahip oldukları Eric için yeterli değildir, kendini daha yüksek bir yerde görmek ister. Aslında Eric, karteli kısa sürede yönetmek istiyor. Ama Eric bu isteğin ne kadar tehlikeli olduğunu biliyor. Bu arzusuna rağmen hem eşi hem de arkadaşları ile birlikte düşmeye başlayan Eric, çıktığı yoldan ayrılmak istemez. Bu arada, Eric'in bir zamanlar onun yerine geçen kayınpederini de ziyaret etti. Bu sırada kayınpederi Pedro Eric de damadının öldürülmesini ya da torununun babasız büyümesini istemediği için nasihat ve rehberlik etmek ister. Pedro bir zamanlar Eric gibi bu yolda yürüdü, ancak çok geç olmadan her şeyini kaybedeceğini fark etti ve nasıl emekli olacağını biliyordu. Ancak Eric'in emekli olmaya hiç niyeti yoktur, bu yüzden Pedro ona yardım etmeye karar verir. İşte bu yüzden Eric, yaşadıklarını ve hatalarını elinden geldiğince damadına anlatan ve kalbinden planlar yapıp hareket eden Pedro'yu dinliyor. Ancak Eric bu yolun sonunu beklerken aklına gelmeyen pek çok şey vardır. Bakalım Eric bu korkunç sorunun cevabını nasıl bulacak.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Günün Filmi
Son Yorumlar
Malik, 13 saniye önce
Wicked (The Wicked Trilogy) filmini seyretmelisin diye ısrar eden arkadaşım Erkut teşekkürler.
Ömer Buğra, 3 dakika önce
Mrblar Star Wars Bölüm 8 izle – Son filmini şimdiye kadar nasıl izlememişim bilmiyorum. Bana göre Aksiyon filmlerinin en iyisi.
Merve Ece, 4 dakika önce
Film hiç sıkmadan kendini izlettiriyor.
Necip Fazıl, 8 dakika önce
Gösterimdeyken 2 kez sinema salonunda seyretmiştim.. Ben genelde farklı filmler izlerim ama Aksiyon filmi hoşuma gitti. Kesinlikle bu filmin devamı gelmeli.
Ayhan Furkan, 10 dakika önce
Sizin o leş yorumlarınız bu filme işlemez çünkü bu film bir BAŞYAPIT. imdb 7.2 almış ama bence 8.4 olmalıydı